Wakacyjna superprzygoda w Polsce? To możliwe

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2014 19:06
W czwartkowym wydaniu audycji "4 do 4" będziemy Was przekonywać, że w Polsce także można spędzić nie tylko świetne wakacje, ale także ekstremalny, pełen wrażeń długi weekend. Zapraszamy!
Zanim wybierzemy się w podróż, warto dowiedzieć się wszystkiego o tym, co nas czeka
Zanim wybierzemy się w podróż, warto dowiedzieć się wszystkiego o tym, co nas czekaFoto: Glow Images/East News

Zaproszeni goście spróbują was przekonać, że zamiast wyjeżdżać nad ciepłe morza, albo w dalekie góry, prawdziwych przygód można szukać także w naszym kraju.

Poszukamy ciekawych wydarzeń także w mieście. Sprawdzimy, na jakie koncerty warto się wybrać, spróbujemy także przetestować różne kursy, wieczorki kulturalne. Będziemy także rzucać sobie wyzwania, m.in. sportowe i zastanowimy sie, czy warto brać udział w biegach - od tych na krótkie dystanse, aż po maratony i ultramaratony.

Na audycję "4 do 4" zapraszamy was w czwartek, 19 czerwca, od godz. 13.00 do 16.00.

Zobacz także podróże z Czwórką <<<

(kd)

Czytaj także

Z plecakiem w świat - jak to zrobić?

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2014 14:33
Backpacker sam organizuje sobie wyprawę, nie planuje szczegółów, porusza się głównie transportem publicznym i sypia częściej w hostelach, schroniskach lub na niedrogich, często niezarejestrowanych kwaterach. Ma być po prostu tanio i ciekawie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

WOPR: alkohol i pływanie to bardzo niebezpieczne połączenie

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2014 11:00
- Statystyki napawają niepokojem. W 2010 roku w wodach powszechnie dostępnych, utonęło niespełna 300 osób, a w ubiegłym roku już ponad 700 - wylicza w Czwórce dr Jerzy Telak z WOPR i Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bieszczady - azyl, w którym schronisz się przed cywilizacją

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2014 12:00
Kiedy nadchodzi maj, a po nim okres wakacyjny, miłośnicy gór, zieleni, słońca i wody, ruszają w Bieszczady. - Tam gospodarzem jest przyroda. A ludzie to tylko goście - mówi Tomasz Kubik, podróżnik.
rozwiń zwiń