Z plecakiem w świat - jak to zrobić?

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2014 14:33
Backpacker sam organizuje sobie wyprawę, nie planuje szczegółów, porusza się głównie transportem publicznym i sypia częściej w hostelach, schroniskach lub na niedrogich, często niezarejestrowanych kwaterach. Ma być po prostu tanio i ciekawie.
Z plecakiem w świat - jak to zrobić?
Foto: Glow Images/East News

W najbardziej oddalonych, często pachnących nieskrepowaniem krańcach świata spotkamy ludzi z plecakami. Ten sposób podróżowania, zapoczątkowany przez hippisów, jest coraz popularniejszy, a nawet modniejszy.

Żeby nie popełnić banalnych błędów, nie zgubić się, nie narażać się na niepotrzebne niebezpieczeństwo podczas takiej podróży, warto posłuchać poniedziałkowej "4 do 4". Na pytania o szczegóły takich "podrózy z plecakiem" odpowiadać będą Tomek Michniewicz, Dorota Chojnowska i Michał Kukawski.

Odwiedź z nami najciekawsze zakątki świata <<<

Na audycję zapraszamy 21 kwietnia, od godz. 13.00 do 15.00.

Zobacz więcej na temat: Czwórka podróże wakacje
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dokąd na wakacje? Meksyk to właściwy kierunek

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2014 10:00
Podróż marzeń to wycieczka, podczas której nic nas nie ogranicza - ani czas, ani pieniądze. To opinia słuchaczy Czwórki. Okazuje się jednak, że wspaniałe wakacje można przeżyć mając zarówno ograniczony budżet, jak i dwa tygodnie urlopu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka jedzie motocyklem do Chin!

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2014 18:16
Wyruszamy we wtorek po godzinie 11.00 prosto ze "Stacji Kultura". Dołączamy do Haliny i Stacha, pary nieco szalonych podróżników.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bangladesz: świat, który powoli znika

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2014 14:00
Bartek Bernabiuk na własne oczy zobaczył i empirycznie poznał życie w Bangladeszu. - Tam nie ma klasycznych zabytków do zwiedzania - podsumowuje w Czwórce swoją podróż. - Można obserwować tylko życie mieszkańców. Ale to ich życie jest niesamowite.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tajlandia - kraj, w którym historia przeplata się ze współczesnością

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2014 12:00
- Bangkok to miasto kontrastów - mówi Marcin Bober, podróżnik i dodaje, że znajdziemy tam zarówno supernowoczesne rozwiązania architektoniczne, jak i budynki, które za atrakcyjne uznalibyśmy kilkadziesiąt lat temu.
rozwiń zwiń