Łąki Łan: Czasami jesteśmy jak The Prodigy

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2011 15:00
Niewielu muzyków może pochwalić się koncertem dla 400 tysięcy osób. Członkowie owadziej grupy zaznali tej przyjemności w czasie ostatniego Przystanku Woodstock, co też uwiecznili na specjalnym DVD.
Audio

- Zespół The Prodigy gra z pół playbacku, czyli puszcza sobie nagrane wcześniej sekwencje, do tego wokaliści dośpiewują na żywo. My gramy w pełni na żywo, a w niektórych numerach pompujemy tak samo jak oni, czyli z powerem - mówił w audycji "Pod Lupą" Mega Motyl, perkusista i wokalista Łąki Łan.

Muzyk warszawskiego zespołu miał okazję bezpośrednio porównać moce obu zespołów, gdyż w czasie ostatniego Przystanku Woodstock Łąki Łan wystąpiło na dużej scenie festiwalu tuż po gwiazdach brytyjskiego rave'u.

Nagranie z tego koncertu ukaże się już 6 grudnia na specjalnym DVD koncertowym. Zarejestrowany na wielu kamerach występ Łąki Łan według szacunków organizatrów oglądało 400 tysięcy ludzi.

- Dla podobnej publiczności miało okazję grać niewiele zespołów na tym świecie. Tak mieli The Rolling Stones, Queen - mówił z dumą gość Bartka Wasilewskiego.

Na wydawnicwtie znajdziemy wszystkie  utwory zagrane przez zespół na Przystanku Woodstock. - Obraz jest w jakości HD, zaś dźwięk w wersji 5.1. Dzięki temu poczujecie namiastkę atmosfery, która panuje na Woodstocku - dopowiadał Mega Motyl.

Posłuchaj całej rozmowy klikając w ikonę dźwieku w boksie "Posłuchaj", albo obejrzyj spotkanie na wideo.

 

 

 

 

 

KaW/bch

Czytaj także

Premiera teledysku Łąki Łan - "Selawi"

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2009 13:13
TYLKO U NAS! - 9 grudnia premiera nowego teledysku Łąki Łan!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zebrahead: Podobają nam się polskie dziewczyny

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2011 13:25
Energiczni, żywiołowi i… mało poważni. Ale za to przesympatyczni i z duuużym poczuciem humoru. Panowie z zespołu Zebrahead, jednej z woodstockowych gwiazd, byli przede wszystkim zachwyceni festiwalową atmosferą i… polskimi kobietami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dog Eat Dog: już pracujemy nad nową płytą

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2011 09:20
Dog Eat Dog to jedna z gwiazd tegorocznego Woodstocku. Panowie nagrali już 6 płyt, współpracowali m. in. z Ronnim Jamesem Dio, a teraz piszą kawałki na nowy krążek. Z muzykami w Kostrzynie nad Odrą rozmawiał Kamil Jasieński.
rozwiń zwiń