Zebrahead: Podobają nam się polskie dziewczyny

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2011 13:25
Energiczni, żywiołowi i… mało poważni. Ale za to przesympatyczni i z duuużym poczuciem humoru. Panowie z zespołu Zebrahead, jednej z woodstockowych gwiazd, byli przede wszystkim zachwyceni festiwalową atmosferą i… polskimi kobietami.
Audio

Z zespołem Zebrahead rozmawiał reporter Polskiego Radia, Kamil Jasieński. Muzycy byli w świetnych nastrojach. – Jest fantastycznie! Nie możemy uwierzyć, że jest tutaj tylu ludzi - zachwycali się i zgodnie stwierdzili, że na Woodstocku panowała "bardzo silna seksualna atmosfera".

Przy okazji rozmowy o "seksualności Polaków" amerykańscy artyści nie omieszkali wspomnieć także o wyjątkowej urodzie naszych krajowych niewiast i ich… biustów.

Z dużym dystansem członkowie Zebrahead podchodzą również do swojego nowego krążka. – Jeżeli włączycie tę płytę głośno, to będzie grała głośno – twierdzi jeden. - Poza tym, słyszałem, że jeśli puści się ją od tyłu, można znaleźć tam przesłanie od Celine Dion, która nawołuje do tego, by kraść telewizory ze sklepów – zdradza inny.

W trasie zaś – przynajmniej według oficjalnych wypowiedzi – panowie z Zebrahead "są nudni": utrzymują, że nie piją alkoholu, nie oglądają porno w sieci. – Kładziemy się spać bardzo wcześnie! – zapewniają artyści. Na potwierdzenie tych słów jeden z nich chciał pójść spać zaraz po wywiadzie, nie czekając na swój własny koncert…

Więcej o życiu Zebrahead i wrażeniach po woodstockowym szaleństwie dowiesz się, słuchając całego wywiadu Kamila Jasieńskiego (albo oglądając go!).

Przeczytaj także: Wywiad Kamila Jasieńskiego z H-Blockx

(kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jurek Owsiak o Woodstock w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2011 06:00
W czwartkowej "Stacji Kultura" po godzinie 12.00 zagości czołowy woodstockowy chuligan, czyli Jurek Owsiak. Tego nie można przegapić!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Woodstock: bicie rekordów i atrakcje pod wodą

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2011 17:14
Najprawdopodobniej wieczorem na Przystanku Woodstock zostanie pobity rekord Guinnessa w ilości skumulowanej naturalnej energii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wspomnienia po Woodstocku: było energetycznie i pozytywnie!

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2011 15:20
Z nami już wyjątkowy, gigantyczny festiwal Woodstock. W tym roku do Kostrzyna zjechało, bagatela, 700 tysięcy ludzi! Zobacz i posłuchaj, co działo się na tej niesamowitej imprezie!
rozwiń zwiń