Przy garnkach i w sieci. Weekend Milky Wishlake'a

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2016 17:00
Dziennikarze stawiają go obok Sohna, Buriala czy How To Dress Well, on sam przyznaje, że inspiruje się Queen, Talk Talk, Björk i lubi leżeć w łóżku.
Audio
  • Milky Wishlake czyli Kamil Zawiślak opowiada o swojej wymarzonej sobocie. Jak i gdzie chciałby ją spędzić? (Sobotologia/Czwórka)
Na płycie Milkyego Wishlakea pojawiają się goście specjalni - w tym jeden z najbardziej melancholijnych artystów młodego pokolenia
Na płycie Milky'ego Wishlake'a pojawiają się goście specjalni - w tym jeden z najbardziej melancholijnych artystów młodego pokoleniaFoto: mat. promocyjne/Filip Blank

Czytaj także
agi brine.jpg
Agi Brine - artystka wielozadaniowa

Jak każdy reprezentant wolnego zawodu, Milky Wishlake przyznaje, że nie odczuwa dużej różnicy między weekendem a resztą tygodnia, ale jeśli już zdarzy mu się wolna sobota lubi ją spędzać w łóżku. - Nadrabiam muzyczne zaległości, szukam ciekawych teledysków i oglądam filmy - opowiada muzyk. - Czasami nawet trzy w ciągu dnia.

Artysta lubi też zaglądać na portale naukowe oraz spędzać czas w kuchni. Nam zdradza, jakie są efekty medytowania nad garnkami i gdzie najchętniej obudziłby się w sobotni poranek. 

***

Przygotowała: Anna Hardej

Data emisji: 20.02.2016

Godzina emisji: 15.30

Materiał wyemitowano w audycji "Sobotologia".

kul/bch

Czytaj także

Dead Frank. Rockowa alternatywa na cześć Sinatry

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2016 12:30
Wszystko zaczęło się od spotkania na imprezie. Jego efektem jest młody warszawski zespół i debiutancka płyta grupy zatytułowana po prostu "Dead Frank".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Milky Wishlake: zrobiłem piosenki, które wyważą drzwi

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 08:00
Studiował w konserwatorium jazzowym w Rotterdamie. W Polsce wzięła go pod skrzydła wytwórnia Nextpop. O płycie Milky'ego Wishlake'a "Wait For Us" mówi się, że będzie z najbardziej obiecujących wydawnictw tego roku.
rozwiń zwiń