Freestyle motocross. "Ci, co skaczą i fruwają"

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2016 15:30
Jak najwyżej, jak najdalej, jak najbardziej widowiskowo. - Zawodnicy uprawiający freestyle motocross nie są mniejszymi szaleńcami niż skoczkowie narciarscy. Oni skaczą na odległość ponad 100 metrów. My na góra 30 - śmieją się członkowie ekipy Freestyle Family.
Audio
  • Freestyle motocross - jak zacząć latać na motocyklu? (Co Was Kręci/Czwórka)
Rafał Biały i Jasiek Kaszuba - reprezentanci Freestyle Family w studiu Czwórki
Rafał Biały i Jasiek Kaszuba - reprezentanci Freestyle Family w studiu CzwórkiFoto: Czwórka

Freestyle motocross (FMX) - dyscyplina będąca częścią motocrossu - daje dużo adrenaliny, ale sporo kosztuje. - Sporty motorowe w ogóle nie są tanie. Tutaj dochodzą też koszty dodatkowe: miejsce do treningów, czas i zdrowie - mówi Jasiek Kaszuba. - W Warszawie jest tylko jeden basen z gąbkami, gdzie możemy ćwiczyć tricki - dodaje.

Goście Czwórki opowiadają o początkach swojej przygody z tym sportem i o najbardziej ekstremalnych ewolucjach. Zapraszają także na największą imprezę poświęconą sportom ekstremalnym, która w listopadzie odbędzie się w Polsce.

***

Tytuł audycji: "Co Was Kręci?"

Prowadzi: Hanna Dołęgowska

Goście: Rafał Biały, Jasiek Kaszuba (Freestyle Family)

Data emisji: 4.09.2016

Godzina emisji: 11.10

kul/pg

Czytaj także

Artur Puzio o promowaniu życia na jednośladzie

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2016 17:20
Nie tylko sam walczy o najlepsze pozycje, ale wspiera też tych, którzy rozpoczynają przygodę z motocrossem. Z Arturem Puzio - Mistrzem Polski FMX - rozmawiamy o jego pasji i udziale w telewizyjnym talent show.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Karolina Winkowska: z kite'em kochamy się z wzajemnością

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2016 13:30
- Wychowałam się w rodzinie uzależnionej od żeglarstwa, sama uległam kitesurfingowi. Trenuję już 12 lat i teraz to jest całe moje życie - opowiada Karolina Winkowska.
rozwiń zwiń