Artur Puzio o promowaniu życia na jednośladzie

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2016 17:20
Nie tylko sam walczy o najlepsze pozycje, ale wspiera też tych, którzy rozpoczynają przygodę z motocrossem. Z Arturem Puzio - Mistrzem Polski FMX - rozmawiamy o jego pasji i udziale w telewizyjnym talent show.
Audio
  • Mistrz Polski FMX oraz uczestnik Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie Artur Puzio opowiada o swojej pasji i przygodzie z show-biznesem (Co was Kręci/Czwórka)
W niedzielne przedpołudnie spróbujemy zarazić was miłością do jednośladów (zdj. ilustracyjne)
W niedzielne przedpołudnie spróbujemy zarazić was miłością do jednośladów (zdj. ilustracyjne)Foto: Pixabay/rihaij/dom. publiczna

- Z moją grupą, z którą promuję motocross, postanowiliśmy pokazać się w telewizji. To dość niszowa dyscyplina, w mediach rzadko pokazywana - opowiada gość Czwórki. Jak się okazuje Puzio ma wierne grono wspierających go kibiców oraz partnerów, którzy dbają o rozwój jego talentu. - Jeden z nich buduje mi specjalną rampę, na której mógłbym robić zupełnie nowe ewolucje.

Mistrz Polski FMX zdradza nam swoje plany na przyszłość i apeluje o pomoc. Tłumaczy też, dlaczego nie warto odcinać się od swoich korzeni.

***

Tytuł audycji: "Co Was Kręci?"

Prowadzi: Hanna Dołęgowska

Gość: Artur Puzio (Mistrz Polski FMX, uczestnik Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie) 

Data emisji: 8.05.2016

Godzina emisji: 11.00

kul/bch


Czytaj także

Cheerleaderki. Królowe hali sportowej

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2016 15:00
- Z jednej strony to pasja, z drugiej dodatkowa praca - mówią cheerleaderki z Bell Arto i tłumaczą, jak radzą sobie ze studiami, treningami i zainteresowaniem mężczyzn.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kinga Baranowska: szczyt zdobywamy w bazie

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2016 15:00
- Na szczycie staramy się nie rozpraszać i nie odlatywać w euforii. Pamiętamy przede wszystkim o tym, że musimy jeszcze zejść i donieść ten szczyt do bazy - mówi Kinga Baranowska.
rozwiń zwiń