GO*POW. Snowboardziści powitali zimę na trampolinach

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2016 12:15
- Symbolicznie rozpoczęliśmy sezon we wrocławskim Parku Trampolin. Uważam, że ta lokalizacja jest dużym atutem tegorocznej edycji - mówi Marcin Jellinek, pomysłodawca i organizator imprezy GO*POW.
Audio
  • Mistrzostwa Polski w Kendo - szczegóły najważniejszej imprezy sezonu, która odbędzie się pod patronatem Czwórki (Co Was Kręci/Czwórka)
  • Co wydarzyło się na tegorocznej edycji GO*POW we Wrocławiu? (Co Was Kręci/Czwórka)
4. edycja GOPOW Snowboard Festivalu odbyła się we Wrocławiu w dniach 18-19 listopada
4. edycja GO*POW Snowboard Festivalu odbyła się we Wrocławiu w dniach 18-19 listopadaFoto: Mateusz Szeliga/GO*POW

Organizatorom festiwalu zależy, żeby pokazać, że snowboard to nie tylko jedna z form aktywności sportowej, ale też pewna kultura i sposób życia. - Snowboarding, nawet na poziomie zawodniczym, może być dobą zabawą. Staramy się udowodnić to na każdej płaszczyźnie i w każdej festiwalowej sekcji - tłumaczy rozmówca Hanny Dołęgowskiej i opowiada o tym, co ciekawego wydarzyło się w tym roku we Wrocławiu.

W audycji rozmawiamy także z organizatorami Mistrzostw Polski w Kendo. Mateusz Wierzbowski i Krzysztof Bosak tłumaczą m.in. dlaczego to "surowa" dyscyplina i czy wybór "drogi miecza" to decyzja, którą zawodnicy podejmują na całe życie.


Hanna Dołęgowska i jej goście - organizatorzy Mistrzostw Polski w KENDO Hanna Dołęgowska i jej goście - organizatorzy Mistrzostw Polski w KENDO

***

Tytuł audycji: "Co Was Kręci"

Prowadzi:  Hanna Dołęgowska

Goście: Marcin Jellinek (pomysłodawca i organizator imprezy GO*POW Snowboard Festival), Mateusz Wierzbowski (prezes Warszawskiego Klubu Kendo), Krzysztof Bosak (wiceprezes Warszawskiego Klubu Kendo, asystent trenera kadry Polski, aktualny brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Europy oraz srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Europy)

Data emisji: 20.11.2016

Godzina emisji: 11.08

kul/bch