Powitanie wiosny: Saucy Lady, Sio i Jamaszka FT

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2021 08:30
"Funkadelia" wiosnę wita i muzycznie do nowej pory roku się dostraja. W audycji m.in. Hiatus Kaiyiote, Nubiyan Twist, boogie soulowa Saucy Lady i duet Shamis & Rebiere. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/insta_photos

POSŁUCHAJ WIĘCEJ Sety DJ-skie w Czwórce >>>

Posłuchamy także nieublikowanego albumu południowoafrykańskiej wokalistki Sio z udziałem takich producentów jak Charles Webster, Kid Fonque, czy Dwson. Od debiutu muzycznego w 2013 roku, Sio wyrobiła sobie markę współpracując z wielkimi nazwiskami house, takimi jak Kid Fonque, Luka, Jullian Gomes, Ziyon i Yugen Blakrock. Jak brzmią jej nowe produkcje?

Sio - Locked / Stay True Sounds

- Momenty również będą, bo rytmy połamie i już bardziej klubowo zagra Jamaszka FT z Domu Trojga Eltrona, a nową muzykę jungle zapewni Tim Reaper oraz brytyjska firma Western Lore - zapowiada Marcin 'Harper' Hubert.

***

Na Funkadelię zapraszamy w niedzielę (21.03) po godz. 17.00.

kul

Czytaj także

Django Django znów błyszczą w ciemności

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2021 10:00
Kiedy debiutowali w 2012 roku "The Guardian" określił ich jako "zdolnych do tworzenia muzyki brzmiącej blisko perfekcji". Od tego czasu minęło dziewięć lat i trzy płyty. 30 stycznia ukazał się najnowszy album zespołu Django Django - "Glowing In The Dark".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czeluść z nową kompilacją. "Nowe twarze i stare znajomości"

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2021 09:30
- Staraliśmy się, żeby "Wolumin #6" był świeży. Nie korzystaliśmy z utworów, które nie trafiły na poprzednią kompilację, tylko postawiliśmy na utwory nowe - opowiada JUTRØ. - Zrobiliśmy najostrzejszą selekcję ze wszystkich "Woluminów" - dodaje KOSA.
rozwiń zwiń