Kuba Karaś przesłuchał BeMy. Było wspólne granie!

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2016 11:50
- Zanim wydaliśmy płytę, praktykowaliśmy w Sopocie na "Monciaku". Lubimy akustyczne granie, dzięki takim występom mieliśmy za co bawić się - opowiadają członkowie duetu BeMy, goście Kuby Karasia.
Audio
  • Kuba Karaś przesłuchuje i muzykuje z duetem BeMy (Oceanarium/Czwórka)
Okładka debiutanckiej płyty duetu BeMy
Okładka debiutanckiej płyty duetu BeMyFoto: mat. promocyjne/Universal

Zespół BeMy założyli bracia Mattia i Elie Rosinski. Pochodzą z Francji, mieszkają w Polsce, kształcili się w prestiżowej szkole Academy of Contemporary Music w Wielkiej Brytanii. - Na studiach mieszkaliśmy pod jednym dachem z Edem Sheeranem, nagrywaliśmy też z artystą, który obecnie robi dupstep pod pseudonimem Zomboy - wspominają goście Czwórki.

Muzyka na "Grizzlin’" inspirowana jest twórczością francuskich artystów, ale słychać na niej też brytyjskie wpływy. O największym marzeniu muzykujących Francuzów, o modzie na rurki i "leather jackets", o ulubionych polskich zespołach i zasadzie "dziesięciu tysięcy godzin", które pozwalają muzykowi dojść do sukcesu Mattia i Elie Rosinski opowiadają gospodarzowi "Oceanarium".

***

Tytuł audycji: Oceanarium

Prowadzi: Jakub Karaś

Goście: Mattia i Elie Rosinski (duet BeMy)

Data emisji: 9.06.2016

Godzina emisji: 22.00

kul/kd

Czytaj także

YU: inspiruje nas to, co najgorsze

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2016 11:00
Najpierw były "Hejty", teraz duet YU wydał debiutancką płytę. - Ewoluowaliśmy, nie spieszyliśmy się, długo dojrzewaliśmy do tej decyzji - opowiada Jakub Krupski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

We Draw A: koncerty to najlepszy sprawdzian

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2016 09:01
Zespół na swoim koncie ma już dwie płyty. Jesienią możemy się spodziewać ich trasy koncertowej. To występy przed publicznością są ich sposobem na odzyskanie energii, którą dają w swojej muzyce.
rozwiń zwiń