Weronika Kwapisz. Motocyklem przez świat

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2016 09:30
Weronika, autorka bloga "Riding Across World", jeździ po świecie motocyklem. Na swoim koncie ma już kilka wypraw. Opowie o nich w Czwórce.
Fragment okładki książki Weroniki Kwapisz Wszystko zaczyna się od marzeń
Fragment okładki książki Weroniki Kwapisz "Wszystko zaczyna się od marzeń"

Za Weroniką trzy długie, 80-dniowe wyprawy i kilka krótszych. Swoje doświadczenia spisała w książce "Wszystko zaczyna się od marzeń", która jest notatnikiem z wyprawy motocyklowej. Okazuje się, że benzyna w krwi Weroniki płynie już od pokoleń, bo jej babcia miała warsztat samochodowy, w którym pracowała aż do 94 roku życia.

Weronika Kwapisz odwiedzi nasze studio tuż po 16.00.

W pierwszej godzinie audycji sprawdzimy czym jest biznes po polsku. Rząd przyjął projekt tzw. małej ustawy o innowacyjności. Celem zaproponowanych zmian jest wzrost innowacyjności polskiej gospodarki, co ma być decydującym czynnikiem w tworzeniu wzrostu dochodu narodowego i podniesienia poziomu życia w Polsce. Zachęci przedsiębiorców? Jakie są obecnie problemy polskich przedsiębiorców, czego im brakuje? Co przeszkadza w otwieraniu i prowadzeniu biznesu? Spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.

***

Na "Czat Czwórki" zapraszamy w środę (24.08) w godz. 15.05-17.00. Audycję prowadzi Piotr Firan.

pj


Zobacz więcej na temat: Czwórka motocykl podróże

Czytaj także

Bliskie, tanie zwiedzanie Polski

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2016 11:28
- Wystarczy wsiąść w autobus, busik by odkryć przepiękne zakątki Polski - mówi Andrzej Tucholski, vloger, bloger, podróżnik. - Podczas moich jednodniowych wypadów snuję się po malowniczych wsiach - opowiada.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podróż to pasja. Warto znać na nią sposoby

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2016 10:39
- Podczas moich wędrówek staram się odkrywać świat - mówi Bernedetta Bebe Baran. - W moim poradniku zawarłam zaś 100 wskazówek na fajne podróżowanie - dodaje.
rozwiń zwiń