X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czat Czwórki 28 maja godz. 16:04

Czat Czwórki 28 maja godz. 16:04
O Audycji
Tytuł Czat Czwórki 2018/05/28 15:00
Prowadzący Firan Piotr
Opis

Co piąty Polak doświadcza go codziennie w pracy, a blisko połowa z nas twierdzi, że stresuje się często lub bardzo często. Nadmiar obowiązków, trudne zadania, lęk przed porażką, brak wsparcia ze strony pracodawcy i współpracowników - wszystkie te czynniki mogą wywoływać stres zawodowy, który odpowiada za nasze samopoczucie i może przyczyniać się do problemów zdrowotnych. Na zwolnieniach lekarskich Polacy w zeszłym roku spędzili aż 229 milionów dni. To absolutny rekord. Najczęściej powodem była depresja. Czy stres to nieodłączny element pracy? Które zawody są najbardziej na niego narażone? Rozstrzygnięcie konkursu "Początek i Koniec". Po 16.00 przyjrzymy się bliżej zawodowi diagnosty medycznego. Wykonywac go mogą biolodzy, chemicy, weterynarze, biotechnolodzy. Diagnostyka bywa kluczem do rozpoznania, leczenia, kontroli i profilaktyki chorób. Czy to prawda, że dzięki nim pacjent uzyska 80% danych na temat swojego zdrowia? Zajrzymy też na dworce PKP, na których wyznaczono miejsce dla spragnionych czworonogów.

Playlista
Tagi
Playlista