X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Siostry Melosik. Wyjście z cienia gwiazd

- Mamy komfort stałej współpracy z Anią Dąbrowską i przebywania z muzyką na co dzień. Musiał przyjść dobry czas, by zacząć solową karierę. Nie mamy problemu z tym, że tyle to trwało - mówią Dagmara i Martyna, czyli Siostry Melosik.
Siostry Melosik i Damian Sikorski
Siostry Melosik i Damian SikorskiFoto: Karina Terzoni/Czwórka
O Audycji
Tytuł Siostry Melosik. Wyjście z cienia gwiazd
Opis

Bliźniaczki Dagmara i Martyna to zdobywczynie Nagrody Publiczności w koncercie "Debiuty" w ramach 55 KFPP w Opolu. Od siedmiu lat współpracują z Anią Dąbrowską jako chórzystki i współautorki tekstów. - Bardzo nas wspiera, jest też serdeczna, "wyluzowana" w takim pozytywnym sensie, otwarta na twórczość naszą i innych członków zespołu, m.in. Roberta Cichego - tłumaczą Siostry Melosik.

Ich autorski materiał utrzymany jest w stylu pop/country, a melodyjne i kobiece piosenki wyróżniają się zarówno ich naturalnie spójnymi głosami, przemyślanymi tekstami jak i surowym, gitarowym brzmieniem. Przebojem okazał się numer "Batumi". - Komponujemy na gitarze, a pierwszym autorskim numerem, w pełni napisanym przez nas był utwór "Znam na pamięć dalszy ciąg" - wspominały siostry w Czwórce.

Jak tworzą swoją muzykę Siostry Melosik i jak wyglądają szczegóły ich współpracy z Anią Dąbrowską? Jak planują rozwijać swoją karierę i gdzie będzie można usłyszeć je na żywo? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. Gośćmi Czwórki byli także muzycy zespołu Noże. Jak piszą o sobie, "Noże to wrzask ulicy wtłoczony w post-punkowe gitary, piętrowe pogłosy pulsujące światłem". Zespół zagra w tym roku na głównej scenie Jarocina, a jesienią wyjdzie ich debiutancka płyta. Posłuchaj więcej >>>

Noże i Damian Sikorski Noże i Damian Sikorski/fot. K. Terzoni/Czwórka

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Siostry Melosik

Data emisji: 29.06.2018

Godzina emisji: 19.05

kd/kw

Playlista
Tagi
Playlista