X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kinga Miśkiewicz o swojej drodze do muzycznej kariery

- Nie było mnie na scenie przez dwa lata. Trochę się zmieniło przez ten czas, dojrzałam. Teksty są dla mnie ogromnie ważne, dlatego śpiewam głównie po polsku - mówiła wokalistka.
Kinga Miśkiewicz na scenie Czwórki
Kinga Miśkiewicz na scenie CzwórkiFoto: Mateusz Tomaszuk/Czwórka
O Audycji
Tytuł Będzie głośno! 27 lipca godz. 18:05 27.07.2018 18:05
Opis

Jej ostatnia EP-ka nosi tytuł "To Mi Nie". - To oczywiście gra słów - tłumaczyła wokalistka w rozmowie z Damianem Sikorskim. - Może to być początek zwrotu "to mi nie pasuje", albo sformułowanie "to minie".

W pierwszej godzinie audycji w programie pojawiła się Kinga Miśkiewicz, o której mówi się, że to "dyplomowana wokalistka pośród hiphopowców". Znana jest m.in. z projektu Furia futrzaków, ale także ze współpracy z ten Tym Mesem. W rozmowie z Damianem Sikorskim opowiadała, co stało się projektem Furia futrzaków, kto współpracował z nią przy nagraniu jej solowej płyty, i co się na niej znajdzie? Jak bawi się podczas koncertów hiphopowych i który tekst napisał dla niej Ten Typ Mes? O tym mówiła w studiu Czwórki.


Damian Sikorski i Kinga Miśkiewicz Damian Sikorski i Kinga Miśkiewicz

Artystka wykonała także specjalnie dla słuchaczy Czwórki na żywo jeden ze swoich utworów. Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Kinga Miśkiewicz (wokalistka, autorka tekstów)

Data emisji: 20.07.2018

Godzina emisji: 19.05

Playlista
Tagi
Playlista