X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Daniel Walczak: nagrywając płytę dobrze jest pomyśleć o koncertach

- Przełożenie materiału z płyty na język koncertów rządzi się swoimi prawami. Ważne jest, żeby artysta zaufał mojej wyobraźni i nie miał problemów z konfrontacją swojej wizji z pomysłami, które przyjdą mi do głowy - opowiada Daniel Walczak producent muzyczny i koncertowy, który współpracował m.in. z Brodką, Dawidem Podsiadło, Grzegorzem Hyżym i Bokką. 
Daniel Walczak i Damian Sikorski
Daniel Walczak i Damian SikorskiFoto: Czwórka/Karina Terzoni
O Audycji
Tytuł Daniel Walczak: nagrywając płytę należy myśleć o koncertach
Opis

Gość Czwórki odniósł się także do twórczości Marty Zalewskiej, laureatki drugiej odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno!". - Marta jest wyjątkowo zdolną i pełną artystką. Świetnie śpiewa, świetnie gra na gitarze, świetnie wygląda na scenie. Wszystko się zgadza - mówi gość Czwórki. - Miałem też okazję posłuchać materiału, który ukaże się na debiutanckiej płycie Marty. Myślę, że w żaden sposób nie odbiega on tego, co robi się teraz w Ameryce, czy tam, gdzie standardy muzyczne ustawione są dość wysoko - dodaje.

Daniel Walczak tłumaczył też, dlaczego więcej pracy wymaga przygotowanie koncertów dla solowego artysty niż dla zespołów i jak wygląda selekcja muzyków do tras koncertowych.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Daniel Walczak (producent muzyczny)

Data emisji: 23.10.2018

Godzina emisji: 19.05

kul

Playlista
Tagi
Playlista