Magnetyzm i koncertowa charyzma. Girls On Fire w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2020 07:00
Tym razem przypomnimy Wam koncert tria Girls On Fire, który odbył się w Czwórce w marcu 2017 roku. Zapraszamy w podróż do świata kobiet.
Girls On Fire
Girls On FireFoto: Bartosz Bajerski

Girls on Fire to wokalistki, kobiety z pasją, przyjaciółki, finalistki trzeciej edycji programu "X Factor", związane ze środowiskiem teatralno-muzycznym Wrocławia. Piszą, komponują, koncertują po całej Polsce. Wyróżnia je magnetyzm, niepowtarzalne brzmienie i charyzma sceniczna. Łączą w sobie dynamikę, temperament, liryczność i wrażliwość. Wspólna przygoda z muzyką zaowocowała pracą nad debiutanckim albumem "Siła kobiet", którego premiera odbyła się 8 marca 2017 r. "Siła kobiet" to projekt poświęcony nie tylko o muzyce, sile przyjaźni, determinacji, spełnianiu marzeń, ale także działaniu na rzecz kobiet.

Wydaj płytę z Będzie głośno - wystartowała kolejna odsłona konkursu - ZGŁOŚ SIĘ! >>>

Podczas koncertu w Czwórce Girls on Fire zabrały słuchaczy w podróż, w trakcie której można było poznać ich kobiece spojrzenie na muzykę i rzeczywistość opisaną w autorskich tekstach. Podróż ta, jak to kobieta, była zmienna -  dynamiczna, pełna energii, zmysłowa, sentymentalna i zaskakująca.

W pierwszej godzinie audycji w Czwórce zadebiutuje Julia Mika - studentka aktorstwa w Łódzkiej Szkole Filmowej i laureatka ogólnopolskich festiwali muzycznych oraz poetyckich. Współpracuje przy produkcjach z Marcinem Szumalem. Szuka kobiecości tam, gdzie pozornie nie ma na nią miejsca, na przykład w muzyce.

***

Na audycję "Będzie głośno!" zapraszamy w piątek (03.07), po godz. 19.05 Program poprowadzi Damian Sikorski. 

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka Pop
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sedguy ma w kieszeni słońce i królika

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2019 18:06
Piotr Kazimierczuk na polskim rynku muzycznym obecny jest od lat. Tym razem debiutuje z solowym projektem Sedguy. W rozmowie z Damianem Sikorskim przyznaje: Każdy muzyk pragnie nagrać coś swojego. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Klaudia Daliva: zamiast idoli wolę mieć muzycznych mentorów

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2020 18:06
Kiedyś grała na ulicach, dziś ma do dyspozycji sceny w salach koncertowych i klubach. Klaudia Daliva zagościła na antenie Czwórki z nowym numerem "Wiosna" i opowiedziała o swojej drodze do kariery i planach zawodowych.
rozwiń zwiń