"Sen o smaku lukrecji". Wrona w Czwórce [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2021 19:00
Tegoroczną odsłonę konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" wygrała jednogłośnie! Jurorów zachwyciła talentem, barwną osobowością i charakterem. Bo Wrona wie, czego chce, i wie, jak to robić. Udowodniła to na koncercie w Czwórce.
Wrona w Czwórce
Wrona w Czwórce Foto: Bartosz Bajerski

Posłuchaj
41:06 CZWÓRKA Bedzie glosno - wrona koncert 05.11.2021.mp3 Wrona w Czwórce. Artystka zagrała piosenki z debiutanckiej płyty "Sen o smaku lukrecji" (Będzie głośno!/Czwórka) 

Dynamika tego dnia jest czymś, czego chyba nie ogarnęłam do końca. Ale wiem na pewno, że właśnie odbyła się premiera mojej pierwszej płyty i że właśnie zagrałam pierwszy koncert z tym materiałem Wrona

- To kolorowy wulkan, artystka, dla której wizerunek jest prawie tak samo ważny jak tworzenie muzyki. W jej twórczości liczą się słowa. Niezwykłe jest to, że jest perkusistką, ale też multiinstrumentalistką i cały debiutancki album nagrała sama, a w czasie pandemii nauczyła się online produkcji muzycznej. Ponadto występuje w formie solo actu, czyli nagrywa po kolei wszystkie instrumenty, zapętla je i do tego śpiewa - mówi Damian Sikorski, juror i pomysłodawca konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno".

WRONA - premierowy koncert w Czwórce/Czwórka

Posłuchaj
15:25 CZWÓRKA Bedzie glosno - wrona wywiad 05.11.2021.mp3 Wrona o wrażeniach po koncercie w Czwórce (Będzie głośno/Czwórka)

Zobacz także
wrona poprawiona 1200.JPG
Aleksander Rutkowski. Reżyser, który "nakręcił" Wronę

- Płyta już jest, więc jedno marzenie udało mi się już spełnić. Zamknęłam pewien etap, ale dobrze wiem, że przede mną dalej mnóstwo pracy - przyznaje Wrona. - Dziś, tuż przed koncertem, poczułam się tak, jakbym weszła do głowy 9-letniej Weroniki i zobaczyła jej najskrytsze plany. Potem "wróciłam" do siebie i poszłam te plany wcielić w życie na scenie.

Wrona gra "Sen o smaku lukrecji" [GALERIA ZDJĘĆ >>>]

WRONA - DOUBLE TAP / Czwórka


Posłuchaj też
wrona sesja 1200.jpg
Wrona przed premierą: "Double Tap" to część mnie

WRONA, czyli Weronika Jasiówka, to wokalistka, autorka tekstów, producentka oraz perkusistka, występująca w formie solo actu, wykonująca muzykę electro/alternative/pop. Jest współzałożycielką rockowego girls bandu Brain’s All Gone, z którym zagrała ponad 200 koncertów w kraju i za granicą. Jej solowa kariera rozpoczęła się na początku 2018 roku, w momencie wypuszczenia singla "Divide&Conquer", który był efektem współpracy z duetem DJ-ów z Californii - La Riots.

Sprawdź:

Zobacz
the dumplings 1200.jpg
Koncerty Czwórki

W piątek - 5 listopada - odbyła się premiera debiutanckiej, wydanej z Czwórką, płyty Wrony "Sen o smaku lukrecji". Tego dnia artystka wystąpiła też w koncertowym studiu Czwórki.

***

Koncert Wrony odbył się w piątek (05.11) o godz. 18.05. Artystka wystąpiła w audycji "Będzie głośno!" Damiana Sikorskiego.

kul

Czytaj także

Bovska w poszukiwaniu "dzikiej dziewczynki". Nowy singiel artystki

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2021 13:50
- "Dzika" to piosenka o relacji z ogromną wewnętrzną siłą, która istnieje w każdej kobiecie. Jest to utwór o tęsknocie za nią i wołaniu jej. Jest o spotkaniu z prawdą o sobie samej - opowiada Bovska. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

KIWI: chciałabym, żeby moja płyta zaczarowała

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2021 15:18
Pracę nad pierwszym albumem Wiktorii Nazarian, znanej jako KIWI, dobiegają końca. W "Stacji Kultura" artystka zdradza, co ją inspiruje i jaka nie będzie jej płyta.
rozwiń zwiń