The Bullseyes wystąpił w studiu koncertowym Czwórki [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2022 19:00
Za nami koncert zespołu The Bullseyes. Za energetycznym brzmieniem stoi tylko dwóch muzyków. Zobacz co się działo na scenie Czwórki!
The Bullseyes w Czwórce
The Bullseyes w CzwórceFoto: Bartosz Bajerski

Mateusz Jarząbek (wokalista i perkusista) oraz Darek Łukasik (gitarzysta i wokalista) pokazują jak gorącokrwisty potrafi być nowoczesny alt-rock. Duet pochodzący z wielkopolskiego Leszna pragnie skrócić dystans i otulić świat muzyką, która czerpie jednocześnie z garażowego rocka i zwięzłej, futurystycznej produkcji. W rezultacie uzyskujemy kompaktowe rockowe brzmienie z punkowym duchem. To, co The Bullseyes określają mianem "dobrej zabawy", mieści się gdzieś pomiędzy komponowaniem wysoce uzależniających, energicznych linii melodycznych, a pisaniem hiperboliicznych tekstów bazujących na prostych obserwacjach psychologicznych.

Muzycznie, The Bullseyes to początki brytyjskiej inwazji, szaleństwo The Cramps, zwięzłość wielkich duetów rockowych (White Stripes, The Black Keys) oraz chwytliwość zdjęta żywcem z największych światowych toplist. W prawdziwym rockowym duchu, Bullseyes pragną by ich piosenki wybrzmiały jak najdalej. "Nic nas tak nie napędza, jak docieranie muzyką w nieosiągalne zakątki świata" - mówią. 

Na swoim koncie mają debiutancki album zatytułowany "The Best of The Bullseyes". To 12 rześkich, skrajnie chwytliwych utworów, będących przechadzką po całym spektrum intensywnych emocji. 


Zobacz koncert The Bullseyes w Czwórce:

Źr.Youtube/Czwórka


The Bullseyes pojawili się na scenie Czwórki i zagrali energetyczny koncert, zaraz po występie byli gośćmi Damiana Sikorskiego. 


Posłuchaj
22:30 Czwórka/Będzie Głośno! The Bullseyes w Czwórce - 25.03.2022.mp3 The Bullseyes w rozmowie z Damianem Sikorskim (Będzie Głośno!/Czwórka)

 

***

Tytuł audycji: "Będzie głośno!"

Prowadzi: Damian Sikorski

Goście:  The Bullseyes (Mateusz Jarząbek, Darek Łukasik)

Data emisji: 25.03.2022

Godzina emisji: 19.09


mat.pras./pj/aw

Zobacz więcej na temat: Czwórka koncert koncerty
Czytaj także

Koncerty w Czwórce. Słuchaj polskich artystów online!

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2020 18:04
W każdej chwili, z każdego miejsca i bez wychodzenia z domu. Posłuchaj transmisji koncertów Czwórki, która użyczyła sceny najciekawszym polskim artystom.
rozwiń zwiń
Czytaj także

GrubSon, BRK i Jarecki na scenie Czwórki - przeżyjmy to jeszcze raz!

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2021 13:50
Grubson i jego goście wystąpią na naszej antenie w audycji Damiana Sikorskiego. Retransmisja pełnego pozytywnej energii koncertu już po godz. 19.05.
rozwiń zwiń