GrubSon, BRK i Jarecki na scenie Czwórki - przeżyjmy to jeszcze raz!

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2021 13:50
Grubson i jego goście wystąpią na naszej antenie w audycji Damiana Sikorskiego. Retransmisja pełnego pozytywnej energii koncertu już po godz. 19.05.
GrubSon i BRK w Czwórcefot. B.Bajerski
GrubSon i BRK w Czwórce/fot. B.BajerskiFoto: Bartosz Bajerski

Co to był za koncert! Podczas finału specjalnej audycji "Od Ujścia do Źródła" w październiku 2017 roku scenę radiowej Czwórki przejęli eksperci dobrych brzmień. 

ZOBACZ WIĘCEJ Koncerty w Czwórce >>>

Tomasz Iwanca, doskonale znany słuchaczom jako GrubSon, zaczynał muzyczną karierę w grupach: Po 3-na Różnica, Wolność słowa, Bezkres, Wspólny Mianownik Soundsystem i Siła-Z-Pokoju. W 2008 roku artysta związał się z wytwórnią MaxFloRec, z którą rok później wydał debiutancką płytę "O.R.S.". Dziś wokalista i raper ma na koncie sześć studyjnych krążków, z których najnowszy - "Akustycznie(nie)zupełnie" - ukazał się pod koniec listopada 2020 roku.

Źr. Polskie Radio\Grubson i BRK - Słowiańskie korzenie (Czwórka)

Autorowi m.in. hitów "Nowa fala" i "Na szczycie" na scenie od lat towarzyszą cenieni muzycy: DJ BRK (wokal, gramofony), Jarecki (wokal) oraz grupa Sanepid w składzie Jakub Mitoraj (gitara elektryczna, gitara akustyczna), Grzegorz Posłuszny (gitara basowa), Łukasz Bzowski (instrumenty klawiszowe) i Michał "Malina" Maliński (perkusja).

ZOBACZ TAKŻE "Od Ujścia do Źródła": Vavamuffin w Krakowie [KONCERT]

GrubSona można usłyszeć w nowej audycji Czwórki "Tłusty Czwartek", którą prowadzi wraz z nim - na zmianę - Vito Bambino. ZOBACZ WIĘCEJ >>>

W pierwszej godzinie audycji gośćmi Damiana Sikorskiego będą muzycy Neons. Poznański duet tworzy muzykę z pogranicza neo-soulu i R&B, w swojej twórczości inspiruje się brzmieniami z kolorowych lat 90., które ubiera w nowoczesne aranżacje, nie stroniąc od nietypowych rozwiązań i odważnych eksperymentów. Singiel "Waves", który znalazł się na liście audycji Będzie głośno! to zapowiedź pierwszego longplaya.

Źr. NEONS - Waves (Official Video)

***

Na audycję Będzie głośno! zapraszamy już w ten piątek (15.01) po godz. 18.05. Program poprowadzi Damian Sikorski.

kd

Czytaj także

P.A.F.F. i goście - koncert na żywo w audycji Gargamela "Pogłos"

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2017 13:35
W czwartek 7 grudnia w czwórkowym studiu pojawili się P.A.F.F. oraz artyści, którzy wystąpili na jego najnowszym albumie "Fala", m.in. Tede, Duże Pe czy Bosski. Muzycy zagrali koncert w audycji "Pogłos" po godz. 19.00.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Need More Clouds i Tony White - koncerty w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2019 13:00
Artyści, których utwory znalazły się na składance "Będzie głośno!", wystąpili w studiu Czwórki. Posłuchaj, jak zagrali Need More Clouds i Tony White.
rozwiń zwiń