Jagoda Kret - koncert w Czwórce [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2022 17:00
Jagoda Kret, znana z utworów "5 kroków", "Będziemy rozmawiać o miłości", pojawiła się w piątek, 27 maja, na radiowej scenie.
Jagoda Kret z zespołem w studiu Czwórki.
Jagoda Kret z zespołem w studiu Czwórki. Foto: Bartosz Bajerski/Czwórka

Posłuchaj
57:05 2022_05_27 18_02_47_PR4_Bedzie_glosno.mp3 Koncert Jagody Kret (Będzie głośno!/Czwórka) 

Jagoda Kret jest wokalistką, charakteryzującą się nietuzinkową barwą głosu, ale także autorką tekstów i kompozytorką. To także finalistka III edycji The Voice of Poland. Jej muzyka to zbiór bluesowo-rockowych brzmień z elementami amerykańskiego folku.

W 2018 roku artystka zaprezentowała swoje pierwsze autorskie kompozycje - "5 kroków", "Będziemy rozmawiać o miłości" i "A Ty Bądź" - w formie Live Session. W 2019 roku wystąpiła na wielu festiwalowych scenach w Polsce, m.in. na Spring Break’u, Fest Festiwalu, na 56. KFPP w Opolu w konkursie "Debiuty" oraz w Jarocinie w ramach konkursu "Jarocińskie Rytmy Młodych". W tym samym roku zadebiutowała również w audycji "Będzie głośno!" radiowej Czwórki.

​W 2021 roku wydała swój debiutancki album o tytule "O samym braku stabilności". Płyta ta to zapis podróży w głąb siebie, szereg historii o oswajaniu własnych lęków i ciemnych stron, o magii miłości i jej pułapkach, o rozbudzaniu w sobie wewnętrznej siły do samostanowienia. To poszukiwanie równowagi pomiędzy zewnętrznym a wewnętrznym światem o wysokiej amplitudzie emocji.

Jagoda Kret z zespołem - koncert w Czwórce [GALERIA] >>>

Sprawdź także:

Źr. Youtube/Jagoda Kret - Tu nie musisz nic

ZOBACZ WIĘCEJ Koncerty w Czwórce >>>

***

Na audycję Będzie głośno! zapraszamy w każdy piątek po godz. 18.05. Gospodarzem programu jest Damian Sikorski.

mat. pras./kd

Czytaj także

Koncert duetu Cukier w Czwórce [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2022 18:00
Duet Cukier, czyli Amadeusz Krebs i Bartek Caboń, zagrał na scenie Czwórki. To koncert pełen energii, który warto przeżyć jeszcze raz.  
rozwiń zwiń