Wrona w Czwórce. Zobacz jej koncert jeszcze raz!

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2022 08:15
Zapraszamy do obejrzenia jeszcze raz koncertu Wrony, zwyciężczyni konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" w 2021 roku. 
Wrona w Czwórce
Wrona w CzwórceFoto: Bartosz Bajerski

5 listopada - odbyła się premiera debiutanckiej, wydanej z Czwórką, płyty Wrony "Sen o smaku lukrecji". Tego dnia artystka wystąpiła też w koncertowym studiu Czwórki. W audycji "Będzie głośno" przypominamy występ Wrony i wspólnie wracamy do brzmień, emocji i dobrej zabawy.

Retransmisję koncertu usłyszeć mogliście w piątek po 19.30.

Źr. Czwórka

Wrona, czyli Weronika Jasiówka, wokalistka, autorka tekstów, producentka oraz perkusistka nie tylko zwyciężyła w naszym konkursie "Wydaj płytę z Będzie Głośno!", ale została wyróżniona za najlepszą muzykę i teksty przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Wcześniej występowała w formie solo actu, wykonując muzykę electro/alternative/pop. Wrona jest współzałożycielką rockowego girls bandu Brain’s All Gone, z którym zagrała ponad 200 koncertów w kraju i za granicą. Jej solowa kariera rozpoczęła się na początku 2018 roku, w momencie wypuszczenia singla "Divide&Conquer", który był efektem współpracy z duetem DJ-ów z Kalifornii - LA Riots.

Źr. Youtube/Czwórka/WRONA - DOUBLE TAP

Wrona, obok debiutanckiej płyty, ma za sobą także debiut antenowy. Dołączyła do składu audycji "Dziewczyny grają", w której, co czwartek polskie artystki prezentują swoje ulubione numery. Obok Kasi Lins i Tęskno Joanny Longić oraz również debiutującej Kasi Golomskiej z Atlvnty, Wrona będzie prezentowała w Czwórce muzykę, która ją inspiruje.

***

Na spotkanie z Wroną zapraszamy do audycji "Będzie głośno" w piątek (18.02) po godzinie 19.30. Gospodarzem programu jest Damian Sikorski.

aw/mat.pras./pj


Zobacz więcej na temat: Czwórka koncert MUZYKA
Czytaj także

Tragarze zagrali koncert w Czwórce [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2021 16:00
Czwórka zaprosiła słuchaczy na koncert zespołu Tragarze - formacji wyróżnionej w piątej edycji konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno!". Na scenie towarzyszył im gość specjalny - Robert Cichy, gitarzysta. Wysłuchaj i zobacz jeszcze raz koncert ze studia Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Raw Pop Tour - gitarowe brzmienie w niegitarowych czasach

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2022 09:20
Już 27 stycznia odbędzie się pierwszy koncert w ramach minifestiwalu Raw Pop Tour. Jak przyznaje Michał Wójcik, organizator imprezy, słowo "pop" w nazwie użyte jest dość przewrotnie, a festiwalowe zespoły łączy przede wszystkim gitarowe brzmienie. 
rozwiń zwiń