X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dominika Maria Malczyńska: chcę wywoływać śmiech przez łzy

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2017 18:30
- Nie chcę być pokorna w sztuce, ale chcę inspirować odbiorców. Chcę stawiać znaki zapytania i wywoływać śmiech przez łzy - mówiła Dominika Maria Malczyńska, aktorka i reżyser.
Audio
  • O swoich projektach opowiada Dominika Maria Malczyńska (Artystyczny wybieg/Czwrka)
Dominika Maria Malczyńska w studiu
Dominika Maria Malczyńska w studiu Foto: Czwórka

Absolwentka Szkoły Aktorskiej SPOT w Krakowie oraz "Reżyserii teatru dzieci i młodzieży oraz teatrów OFF” na PWST we Wrocławiu, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach dziennikarstwo oraz historia, a także założycielka Teatru I.N.N.I., z którym występuje m.in. na międzynarodowych festiwalach. – Trzeba czasem wziąć życie za karb i powiedzieć sobie: zrobię coś swojego - mówiła w Czwórce. – Nigdy nie chciałam iść w komercję, nie na tym mi zależało. Etap "wypruwania flaków" w mojej karierze też już zamknęłam. Zdecydowałam, że skrajności nie są dla mnie i jako artystka chcę inspirować widzów ale nie poprzez szokowanie ich.

Po jakie środki artystka sięga w swojej sztuce, by inspirować i skłaniać do refleksji? M.in. o tym rozmawialiśmy w Czwórce. Zapraszamy także do wysłuchania nagrania całej godziny audycji "Artystyczny wybieg" 17.12.2017, w której także m.in. kolejna odsłona konkursu "Czwórka prezentuje" >>>

***

Tytuł audycji: Artystyczny wybieg

Prowadzą: Ula Kaczyńska i Katarzyna Cygler

Gość: Dominika Maria Malczyńska (aktorka i reżyser)

Data emisji: 17.12.2017

Godzina emisji: 13.15

kd/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Motyle w teatrze - rozmawiamy o spektaklu "Zatoka Suma"

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2017 16:30
- Operujemy, bardzo mocno wrażeniami, działamy na zmysły. Pozwalamy widzowi zatopić się w swoja własna wyobraźnie, poprzez obrazy, które pokazujemy - opowiadają Lena Schimscheiner i Daniela Komędera aktorki grające w spektaklu.
rozwiń zwiń