X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jesienne róże

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2019 17:05
Audio
Róże
RóżeFoto: Polona/domena publiczna

Jesienne róże na fortepianie … herbaciane… - Również ta jedna, w której kochał się Mały Książe. Muzycznie można się nimi zachwycać, tak jak kiedyś śpiewająco robiły to Irena Santor czy Kasia Sobczyk, ale można też bardziej współcześnie zobaczyć w nich kwintesencję kobiecości - zapach i … kolce. Można o tym pośpiewać, ale i porozmawiać. Zaproszenie do tego przyjęły śpiewająco Magda Frączek czy Monika Kowalczyk uczestniczki projektu Róża organizowanego przez Warszawskie Centrum promocji Kultury - pod hasłem Fabryka możliwości kobiet, czyli porozmawiajmy o kobiecie. Cykl spotkań rozpoczęty w niedziele 6.10, będzie miał dwie kolejne odsłony 17 listopada i 8 grudnia. Swoimi słowami opowie o nim Kasia z „Fundacji z Różą”, a pośpiewa swoim głosem Monika Kowalczyk. Wszystkiemu towarzyszymy będzie jak to ma w zwyczaju z drugiego planu bł. O. Honorat Koźmiński – patron 13 października


***

Tytuł audycji: Muzyka Dobrego Słowa

Prowadzi: Małgorzata Bartas-Witan

Data emisji: 13.10.2019

Godz. emisji: 20.05

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak