Tydzień w show-biznesie. Kto zagra Zenka Martyniuka?

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2017 15:15
- Do tej roli brani są pod uwagę Dawid Ogrodnik i Piotr Głowacki. Występowali już w filmie "Disco Polo", mają więc doświadczenie. Nie wiadomo jednak, któremu z nich się poszczęści - zdradza celebrycki ekspert Patryk Chilewicz.
Audio
  • "Vogule Czwórka", czyli Patryk Chilewicz z dystansem o show-biznesie (Piersze słyszę/Czwórka)
Patryk Chilewicz i Kamil Jasieński w Czwórce
Patryk Chilewicz i Kamil Jasieński w CzwórceFoto: Czwórka
Sprawdź też:
Patryk Chilewicz 20.06.2017 1200x660.jpg
Nagość, zdjęcia i literatura. Co w show-biznesie?

W rozmowie z Kamilem Jasieńskim redaktor naczelny "Vogule Poland" mówi też o rozpoczynającej się właśnie instagramowej karierze Kamila Durczoka. - Ledwie zaczął, a już rządzi na Instagramie. Zaraz będzie influencerem, a marki będą się o niego bić. Mnie zachwyciło zdjęcie sprzed lat, na którym jest młody Durczok, młody Kraśko i młody Kammel - opowiada Patryk Chilewicz. W jakich okolicznościach zostało ono zrobione?

Podsumowując życie celebrytów ostatniego tygodnia, Patryk Chilewicz wspomina też rzymskie wakacje internetowej celebrytki Deynn, na które zabrała ze sobą swojego chłopaka oraz jego babcię. - Ona nie ma dobrej prasy - przekonuje redaktor "Vogule Poland". - Zdjęcie z babcią w Rzymie miało być taką ocieplającą wisienką na torcie - dodaje Patryk Chilewicz. Co pokazują na nim chłopak Deynn i jego babcia?

Posłuchaj także:
vogule 1200x660.jpg
Prześwietlamy celebrytów. Tu liczy się przetrwanie

Słuchając nagrania całej rozmowy z trzeciej godziny "Pierwsze słyszę" dowiecie się też, z jakim projektem muzycznym wróciła ostatnio wielowymiarowa artystka Ola Szwed.

Sprawdźcie też poprzednie odcinki cyklu "Vogule Czwórka" <<<

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Patryk Chilewicz (redaktor naczelny "Vogule Poland")

Data emisji: 8.08.2017

Godzina emisji: 8.08

jsz/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Od walk do uzależnień. Show-biznes staje na głowie?

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2017 10:30
Tym razem cotygodniową wizytę w świecie celebrytów prowadzący "Pierwsze słyszę" Kamil Jasieński i redaktor naczelny "Vogule Poland" Patryk Chilewicz rozpoczynają od sportu. Co słychać w polskiej lidze MMA?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piwny brzuch Leo i film o Zenku. Co w show-biznesie?

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2017 16:20
Jak przekonywał prowadzący "Pierwsze słyszę" Kamil Jasieński, miniony tydzień w świecie gwiazd był "luksusowy". A to co się w nim działo, komentował w Czwórce redaktor naczelny "Vogule Poland" Patryk Chilewicz. Jak wygląda Leonardo di Caprio bez koszulki?  
rozwiń zwiń