Piwny brzuch Leo i film o Zenku. Co w show-biznesie?

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2017 16:20
Jak przekonywał prowadzący "Pierwsze słyszę" Kamil Jasieński, miniony tydzień w świecie gwiazd był "luksusowy". A to co się w nim działo, komentował w Czwórce redaktor naczelny "Vogule Poland" Patryk Chilewicz. Jak wygląda Leonardo di Caprio bez koszulki?  
Audio
  • "Vogule Czwórka", czyli Patryk Chilewicz "ostro" o celebrytach (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Postrach czerwonych dywanów Patryk Chilewicz w Czwórce
"Postrach czerwonych dywanów" Patryk Chilewicz w CzwórceFoto: Czwórka
Sprawdź też:
Patryk Chilewicz Kamil Jasieński 1200x660.jpg
Od walk do uzależnień. Show-biznes staje na głowie?

- Leo dumnie zapuszcza swój piwny brzuch - mówił Patryk Chilewicz. - Jeden z amerykańskich portali poświęconych plotkom i show-biznesowi przytacza dialog z imprezy, gdzie przebywający w towarzystwie pięknych modelek Leonardo di Caprio podobno stwierdził, iż w ogóle nie ćwiczy, a brzuch jest sexy - wyjaśniał zaproszony gość. Czy piwny brzuch Leo stanie się nowym trendem? 

W Czwórkowej porannej audycji Patryk Chilewicz i Kamil Jasieński zajrzeli też na nasze podwórko - sprawdzili m.in. co słychać u Zenka Martyniuka. - Jak donosi "Super Express", Katarzyna Jungowska, córka Grażyny Szapołowskiej, zamierza nakręcić o nim film, o jego drodze do sławy - zdradził redaktor "Vogule Poland". Jak na ten projekt zareagował autor "Oczu zielonych"?

Posłuchaj także:
Patryk Chilewicz Czwórka 1200x660.jpg
Fryzury, "ciąża spożywcza"... plotki ze świata gwiazd

Słuchając nagrania całej rozmowy, dowiecie się też, jaki rockowy symbol chce opatentować legendarny lider Kiss Gene Simmons oraz dlaczego Beata Kozidrak maluje się tylko od święta.

Sprawdź cykl "Vogule Czwórka" <<<

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Patryk Chilewicz (redaktor naczelny "Vogule Poland")

Data emisji: 11.07.2017

Godzina emisji: 8.08

jsz/jp

Czytaj także

"Batman musiał spuścić powietrze i spojrzeć na siebie z dystansu"

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2017 14:40
- Po nieudanym eksperymencie pod hasłem "Batman v Superman" straciłem na chwilę zainteresowanie tym bohaterem i jego światem. Nie przypuszałem, że spotka mnie taka miła niepodzianka - mówi batmanolog Bartek Biedrzycki. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Społecznościówki a psyche. Które dołują najbardziej?

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2017 12:30
Brytyjskie Królewskie Stowarzyszenie do spraw Zdrowia Publicznego zajęło się związkami zdrowia psychicznego i platform społecznościowych. Który, według badaczy, serwis społecznościowy najgorzej wpływa na naszą psychikę?
rozwiń zwiń