Startuje Up To Date. Bezpieczeństwo i dobra muzyka

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2020 19:00
Tegoroczna odsłona festiwalu Up To Date rozpocznie się 1 września i potrwa 6 dni. - Tym razem na równi z muzyką ważne jest dla nas bezpieczeństwo - zaznacza dyrektor kreatywny festiwalu Jędrzej Dondziło.
Czwarta Scena Czwórki na Up To Date Festival 2019
Czwarta Scena Czwórki na Up To Date Festival 2019Foto: Radek Kamiński/mat. pras.

Imprezy na Stadionie będą zorganizowane dla bardzo małej liczby uczestników Jędrzej Dondziło

Up To date - na żywo i online

Festiwal odbędzie się w kilku lokalizacjach - w salach Białostockiego Teatru Lalek i Opery i Filharmonii Podlaskiej, w przestrzeniach Stadionu Miejskiego oraz w plenerze. - Zabierzemy uczestników w tzw. secret location. Nikt nie będzie wiedział ani dokąd jedzie, ani nawet gdzie był, bo przygotowaliśmy specjalną formułę dotarcia do tego miejsca - opowiada Dtekk. 

Posłuchaj
02:27 [CZWORKA]Pierwsze slysze 6 sierpień 2020 up to date.mp3 Up Do Date Festival 2020 - w nowej formule z najlepszą muzyką (Pierwsze słyszę/Czwórka)

W związku z  pandemią koronawirusa niemal cały program Up To Date będzie dostępny w streamingu, by "w festiwalu mogli uczestniczyć wszyscy zainteresowani".

Zobacz także:

Z każdym biletem - maseczka gratis

Organizatorzy Up To Date zapowiedzieli także, że na terenie imprezy bezpieczeństwa i przestrzegania rygorów sanitarnych będą pilnować służby bezpieczeństwa. - Do każdego biletu gratis dodajemy wielowarstwową maseczkę wielokrotnego użytku. Jeśli ją ktoś zgubi, obsługa będzie mieć jednorazowe - wyjaśnia rozmówca Kamila Jasińskiego. - Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Będziemy o nie dbać bardziej niż przewidują standardy - dodaje. 

Sprawdź też:

Pierwszy Domowy Salon Ambientu / Up To Date Festival TV

Co w programie?

Na Up To Date wystąpi w sumie blisko 60 artystów sceny elektronicznej i hip-hopowej. Podobnie jak w poprzednich latach w ramach festiwalu powstanie także Czwarta Scena Czwórki. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Data emisji: 06.08.2020

Godzina emisji: 7.30

kul/pj

Czytaj także

Bogna Świątkowska: każde pokolenie ma swój problem do wykrzyczenia

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2019 19:29
Dziennikarka, promotorka kultury, założycielka Fundacji "Bęc Zmiana". Jak to się stało, że Bogna Świątkowska została "matką chrzestną" polskiego rapu?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Młody Dzban: gdy patrzysz powierzchownie na rap to myślisz: grają pajace

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2020 15:01
Młody Dzban - rapuje i tworzy muzykę inspirowaną latami 70., 80. i 90. Sam tego nie słucha, ale rap robi, bo to zapewnia mu sukces. W 2019 roku w internecie opublikował sześć EP-ek. 
rozwiń zwiń