Dandys z second handu

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2013 11:00
Lubi modę, ale nie lubi wydawać na ciuchy dużych pieniędzy. Prowadzi modowego bloga i radzi innym co robić, żeby dobrze wyglądać.
Audio
  • Reportaż Magdy Skawińskiej "Dandys z second handu" (Na cztery ręce/Czwórka)
Autor bloga Secondhand Dandy we własnej stylizacji
Autor bloga Secondhand Dandy we własnej stylizacjiFoto: secondhand-dandy.blogspot.com

- Na co dzień jestem wyznawcą klasycznej męskiej elegancji z nowoczesnym twistem - mówi bohater reportażu Magdy Skawińskiej. - Moda jest moją pasją. Ubieram się głównie dla siebie i mam nadzieję, że dzięki blogowi mogę być też inspiracją dla innych.

Ubrań szuka w second handach, a na blogu Secondhand Dandy prezentuje swoje stylizacje i podpowiada jak się nosić modnie i gdzie szukać ciuchów.
- Tak jak jestem zwolennikiem klasycznych rozwiązań w modzie, tak samo jestem zwolennikiem pewnych konwenansów, które we współczesnym świecie zanikają - opowiada bloger. - Myślę, że tkwi w tym pewien urok. Zwłaszcza, że żyjemy w czasach, w których można odczuć przesyt bezpośredniością. Dlatego zależy mi na utrzymaniu pewnych form grzecznościowych nawet jeśli ktoś uważa, że to niedzisiejsze.

Reportaż Magdy Skawińskiej "Dandys z second handu" powstał w Studiu Reportażu i Dokumentu Poleskiego Radia.

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paper toys - moda na "miejski papier"

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2013 11:10
Kiedyś "Mały Modelarz", a dziś furorę robią paper toys. Zabawki z papieru, czyli nowe miejskie hobby. Kreatywne, ogólnodostępne i bardzo zaraźliwe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znaczek pocztowy dyktuje trendy w modzie

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2013 14:10
Ci, który brali udział w pokazie wiosenno-letniej kolekcji młodej, zdolnej projektantki Mary Karantzou przez chwilę mogli odnieść wrażenie, że znajdują się na poczcie. Sukienki, topy, spódnice i spodnie pokryte były nadrukami znaczków pocztowch z motywami: roślinnym, zwierzęcym i folkowym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

VanMarkoviec - polska ekomoda podbija świat

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2013 10:00
W wakacyjnym cyklu "Polska Wizytówka" prezentujemy Polaków, którym udało się zrobić coś oryginalnego za granicą. Do tego grona należy projektantka Kasia Markowska, która w Holandii stworzyła ekomarkę VanMarkoviec.
rozwiń zwiń