X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kolejna niespodzianka z Białegostoku - Warm Up To Date we Wrocławiu

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2019 20:00
Po wydłużeniu wrześniowego, muzycznego weekendu w Białymstoku o dwa dodatkowe festiwalowe dni – z dwóch do czterech – przedstawieniu programu koncertu otwarcia oraz ogłoszeniu pierwszych artystów X edycji Up To Date Festival dziś przyszedł czas na Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne: Wrocław – nową, eksportową formułę Festiwalu.
Giulio Aldinucci
Giulio AldinucciFoto: mat. pras.

Kilkudziesięciu artystów, cztery muzyczne sceny i tysiące fanów niebanalnych muzycznych wyborów. Tak od blisko dekady, w jeden z wrześniowych weekendów wygląda Białystok – miasto tętniące muzyką spod znaku Up To Date, dla której to właśnie do stolicy Podlasia przyjeżdżają miłośnicy niebanalnych muzycznych wyborów z całego kraju.

Teraz, klimat znany dotąd jedynie z Białegostoku będzie dostępny na wyciągnięcie ręki również we Wrocławiu. To tam po raz pierwszy odbędzie się Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełnezupełnie nowa, całodniowa formuła festiwalu z zaskakującymi instalacjami związanymi z X-cio leciem festiwalu.

Organizatorzy przygotowali cztery muzyczne sceny:

  • Beats,
  • Pozdro Techno,
  • Daytime Dancing oraz
  • Pierwszym Wrocławskim Salonem Ambientu

27 kwietnia białostocki Up To Date Festival odwiedzi Wrocław. Na jeden dzień wrocławską Tamkę i Krakowską 100 wypełni klimat znany dotąd jedynie ze stolicy Podlasia. Headlinerem całego wydarzenia będzie IC3PEAK, czyli rosyjska opowieść muzyczna z gatunku horroru stworzona przez Nastyę Kreslinę i Nicka Kostyleva – artystów audiowizualnych mieszkających w Moskwie. Ich spektakularny, niezwykle popularny pomysł muzyczny łączy w sobie mroczną stylistkę dark popu z chwytliwymi tekstami i charakterystycznym, wysokim głosem wokalistki. Wszystko to jest przeplecione taneczną, intensywną rytmiką.

Pierwszy Wrocławski Salon Ambientu wypełni zaś muzyka dwóch artystów. Giulio Aldinucci, to autor od lat eksperymentujący ze zjawiskami ze sfer elektroakustyki i dźwiękowych przestrzeni. Pochodzący z Włoch artysta zaskakuje płodnością – zdążył już wydać sześć longplayów.

Na tej samej scenie wystąpi także Piotr Michałowski – producent muzyczny skupiony na technicznych aspektach procesu twórczego oraz na samych narzędziach, które często są dla niego inspiracją. Piotr tworzy od kilkunastu lat, a koncertuje od 2008 roku, głównie pod pseudonimem Nmls. Do tej pory miał okazję zagrać ok. 100 koncertów zarówno w kraju, jak i za granicą

Kolejnych artystów Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne: Wrocław przedstawimy niebawem. Tymczasem już teraz przygotowujcie adresy swoich babć, bowiem jak na prawdziwą rozgrzewką przed Up To Date Festiwalem przystało, oprócz artystów do Wrocławia przywieziemy także skrzynkę pocztową i po raz pierwszy w tym roku uruchomimy akcję „Wyślij pocztówkę do Babci” oraz otworzymy nasz kramik z nową kolekcją ubrań De Luxe.

mat. pras.