X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Finał Stage4YOU

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2019 15:34
Finał VII edycji konkursu muzycznego Stage4YOU przeznaczonego dla młodych artystów odbędzie się 6 kwietnia w klubie Proxima. Sześć zespołów stanie do walki o występ na tegorocznych Juwenaliach Uniwersytetu Warszawskiego oraz nagranie teledysku przy współpracy z Uniwerek.TV.
Audio
  • Organizatorzy Paula Taraszkiewicz i Łukasz Noszczak o tegorocznej odsłonie programu Stage4YOU (Pierwsze słyszę/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Gansstock/shutterstock.com

Celem programu jest wspieranie młodych twórców, którzy stawiają pierwsze kroki na muzycznej ścieżce. Pierwszym z trzech etapów jest nadsyłanie zgłoszeń, razem z demo. Kolejnym są przesłuchania w klubie Proxima, podczas których jury w składzie: Maria Dudek, Damian Sikorski, Robert Gajewski, Łukasz Noszczak spośród osiemnastu zespołów,  wyłoniło sześć najlepszych. Ekipa realizacyjna Uniwerek.TV zaprosiła twórców do profesjonalnego studio nagrań oraz wykonała plenerowe materiały video w miejscach, z których pochodzą zespoły.      

Podczas finałowego wydarzenia wyłoniony zostanie zwycięzca. Na końcowy wynik składa się suma głosów jury (60%) oraz głosów publiczności (40%). Kolejność występów zostanie wylosowana bezpośrednio przed rozpoczęciem Gali Finałowej. Na scenie wystąpi ponadto gość specjalny - zwycięzca VI edycji Stage4YOU - zespół PARA.


Zobacz więcej na temat: Uniwersytet Warszawski Warszawa