Kamil Bednarek: lubię poszerzać swój horyzont

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019 12:40
- Zdecydowanie lubię wyzwania. Dlatego bez wahania nagrałem "Dni, których nie znamy" Marka Grechuty w wersji reggae oraz wziąłem udział w koncertowym cyklu "MTV Unplugged". I nie jest to moje ostatnie słowo - śmieje się Kamil Bednarek. 
Audio
  • Debiut w dubbingu. wizyta za oceanem i płyta "MTV Unplugged" - co słychać u Kamila Bednarka? (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Kamil Bednarek
Kamil BednarekFoto: Czwórka/Martyna Ogonek

My, artyści mamy to szczęście, że możemy "dotykać" różnych możliwości, możemy mierzyć się z nowymi wyzwaniami i poszerzać horyzonty Kamil Bednarek

Artysta ostatnio wrócił z podróży do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczął realizację swojego największego marzenia. - Czekałem na to trzy lata, kiedy więc okazało się, że muszę wyjechać, z bólem serca, licząc na wyrozumiałość fanów, przerwałem trasę koncertową promującą krążek "MTV Unplugged" - opowiada Bednarek. - O szczegółach tego projektu nie mogę wiele mówić. Oprócz tego, że dotyczy muzyki i że kiedy podpisywałem papiery, to trzęsły mi się ręce - dodaje.

Czytaj także
bednarek 1200.jpg
Kamil Bednarek wystąpił w Czwórce. Zobacz co się działo!

Po dziesięciu latach śpiewania na scenie Kamil Bednarek postanowił oddać swój głos jednemu z bohaterów animacji "Paskudy. Ugly Dolls" i zadebiutował właśnie w dubbingu. Jak to się stało, że znalazł się w studiu dubbingowym? Czy ta praca była dla niego wyzwaniem? Co ma wspólnego ze Szpeniem, któremu użycza głosu? Czy marzą mu się kolejne filmowe przygody? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.  

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Kamil Bednarek (muzyka)

Data emisji: 26.05.2019

Godz. emisji: 9.30

kul

Czytaj także

Alborosie. "Twoja muzyka definiuje to, kim jesteś"

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2019 13:00
Mija okrągłe 25 lat, odkąd Alborosie funkcjonuje na światowych scenach. - Można mnie zniszczyć bardzo łatwo, bo jestem wrażliwy. Można mnie zabić, złamać. Ale jest jedna rzecz, której nie jesteś w stanie mi zabrać. To moja miłość do muzyki - mówił w rozmowie z Makenem. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Cho na bibe". Grupa Chonabibe powraca z nową płytą

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019 22:00
- To z pewnością najbardziej dynamiczna i roztańczona płyta w naszym dorobku, co nie oznacza, że jest też najbardziej "lekka" - mówił Jahdeck Hubert Pyrgies.
rozwiń zwiń