X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Anja Kraft w "Wieczorze Rezydentów". Plenery i klubowe imprezy

Mimo iż jesteśmy w połowie wakacji, co oznacza także połowę sezonu festiwalowego, to już czujemy oddech nadchodzącego sezonu klubowego. Anja Kraft i jej goście zapraszają w plener i do klubu. 
Anja Kraft
Anja KraftFoto: Czwórka/Martyna Ogonek
O Audycji
Tytuł Anja Kraft w "Wieczorze Rezydentów". Plenery i klubowe imprezy
Opis

Jakub Kwaczek i Piotr Horelik z Bunker Events oraz Ola Bladosz z klubu 999 zapraszają na imprezy kończące tańce w plenerze oraz zapowiadają zbliżające się  przyjemności dla ucha w przestrzeniach zamkniętych.

- Imprezy plenerowe to nas absolutny konik i to chcemy rozwijać - mówią zgodnie Jakub Kwaczek i Piotr Horelik z Bunker Events, odpowiedzialni za Fort Open Air. - Bardzo zróżnicowana muzyka na Fort Open Air pozwala nam czuć, że jest to coś autentycznego.Różnorodność to nasz znak firmowy. Noc się rozwija w zaskakujących kierunkach - dodają. 

W "Wieczorze Rezydentów" Panowie zdradzają szczegóły ostatniego w te wakacje odcinak Fort Open Air, który odbędzie się już 31 sierpnia. 

Ola Bladosz, kierownik muzycznego zamieszania w warszawskich "Dziewiątkach" na Czwórkowej antenie "tłumaczy się" z kolejnego remontu i zapowiada już nie dwie, a trzy sceny w klubie. Wskazuje miejsce "Dziewiatek" na klubowej mapie stolicy. A co ma z tym wspólnego Czwórka? O tym w nagraniu audycji. 

Na antenie Anja Kraft premierowo, specjalnie dla Was odsłonią też kilka nieodkrytych kart. Całość audycji okraszona jest jak zwykle wydawnictwami, na które warto zwrócić uwagę.


Piotr Horelik, Ola Bladosz, Jakub Kwaczek fot. Martyna Ogonek/Czwórka Piotr Horelik, Ola Bladosz, Jakub Kwaczek fot. Martyna Ogonek/Czwórka

***

Audycja: "Wieczór Rezydentów"

Prowadzący: Anja Kraft

Data emisji: 29.07.2019

Godzina emisji: 19.05

pj/ac

Goście Ola Bladosz, Jakub Kwaczek, Piotr Horelik
Playlista
Tagi
Playlista
  • Julian Muller, - Rising Voices
  • Donato Dozzy, - Parola
  • Burial, - Archangel
  • Lakker, - Song for Rathling
  • OAKE , - Tiharire