"Wieczór Rezydentów". Kuba Sojka i elektronika z południa

Kuba Sojka przejął stery i wraz z słuchaczami przeniósł się na południe Polski, m.in. na Śląsk. Stamtąd elektroniczne nuty popłynęły na antenie Czwórki. 
Kuba Sojka
Kuba SojkaFoto: Mateusz Kulik/Czwórka
O Audycji
Tytuł "Wieczór Rezydentów". Kuba Sojka i elektronika z południa
Opis

Kuba Sojka przypomniał w Czwórce muzykę elektroniczną z południowych regionów kraju. - Zaczynamy "z grubej rury" - otworzył audycję Kuba Sojka. W tej odsłonie "Wieczoru Rezydentów" wybrzmiał więc m.in. Siasia, czyli Łukasz Salber. - To postać bardzo ważna dla polskiej sceny, zwłaszcza jej południowej strony i Śląska. Siasia ma bardzo bogatą historię zarówno jako producent jak i DJ. Bez niego wiele rzeczy w tych rejonach nie wydarzyłoby się - zapowiadał Rezydent.

ZOBACZ TAKŻE Duet Czeluść i ich krakowski "Wieczór Rezydentów" >>>

Na naszej antenie zagościły także m.in. nagrania, które tworzy Piotr Figiel, producent pochodzący z Krakowa. - To postać mocno kojarzona z muzyką eksperymentalną, zakorzeniona w sound designie - zapowiadał Kuba Sojka. W Czwórce wybrzmiał także numer od Biosa - to Jakub Mokrzysiak, producent muzyczny i realizator.

Były także m.in. bardziej połamane brzmienia od Michała Piwowara i Piotra Łady, a także muzyczny akcent warszawski, czyli nowa EP-ka od producenta muzycznego Septa.

***

Audycja: "Wieczór Rezydentów"

Prowadzi: Kuba Sojka

Data emisji: 01.06.2020

Godzina emisji: 19.05

kd/pj

Playlista
Tagi
Playlista