CZaD w Czwórce. Ostatnia prosta do Up To Date Festival

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2022 19:30
W pierwszy weekend odbędzie się Up To Date Festival. - Szykujcie się na ciekawe newsy, bo odsłonimy kilka sympatycznych niespodzianek, dotyczących imprezy - zapowiadają twórcy audycji.
Zdechły Osa na Czwartej Scenie Czwórki - Up To date Festival 2021
Zdechły Osa na Czwartej Scenie Czwórki - Up To date Festival 2021Foto: Radek Kamiński

Tegoroczna odsłona Up To Date rozpocznie się 2 września i potrwa dwa dni. Pełen line-up UTD 2022 na chwilę obecną zawiera 47 nazwisk. Wśród nich: Dave Clark, Anna Borsuk b2b Daisy Cutter, Cyan85, Cyrk live, DJ Hype, Resina pres. Speechless, Thomas Köner, Vera Logdanidi b2b Laura BCR b2b Błażej Malinowski i Verlake. - Zagra także Holy Other, czyli słynny manchesterski producent eterycznej muzyki bassowej, którego można uznać za kanon współczesnej elektroniki. Dlatego z niecierpliwością czekamy na jego nowy live, który zaprezentuje w Białystoku - dodaje DJ Dtekk. 

W kolejnej odsłonie "Wieczoru Rezydentów" ekipa w składzie Czaro, Zbycho and Diteko przybliży sylwetki kolejnych festiwalowych gwiazd - czyli m.in. Ceephax Acid Crew, Lone, Horse Meat Disco, Truncate, Resina, czy Kevin Murf. Oprócz muzyki, usłyszymy także trochę zakulisowych anegdot od organizatorów imprezy, a to wszystko okraszone spora dawką dystansu i humoru.

SPRAWDŹ TAKŻE: Daisy Cutter, Dave Clarke czy DJ Overdose. Znamy kolejnych artystów Up To Date Festival 2022 >>>

Od 13 lat festiwal przyciąga do Białegostoku fanów elektroniki i hip-hopu. Jak mówią stali bywalcy imprezy, na Up To Date jeździ się nie dla gwiazd tylko dla dobrej muzyki. Czwórka od lat jest patronem medialnym wydarzenia, ostatnio także je współorganizuje i ma własną scenę. - Jeśli chodzi o brzmienia, to Up To Date w wielu punktach zazębia się z tym, co gramy na naszej antenie - wyjaśniał dziennikarz Czwórki Kamil Jasieński. Czwarta Scena Czwórki stanie w Białymstoku już po raz szósty. W ubiegłym roku wystąpili na niej m.in. Zdechły Osa, Belmondo, Młody Dzban i RAU. - Vibe jest nie do pobicia. Świetny line-up i aftery w klubie do białego rana - opowiadali wówczas słuchacze tego wydarzenia.  Na festiwalu tradycyjnie już pojawi się Czwarta Scena Czwórki, na której zagrają m.in. Miły ATZ, Klawo i 1988 jako "Ruleta Show".

Ekipa Up To Date Festival w Czwórce Ekipa Up To Date Festival w Czwórce

***

Na "Wieczór Rezydentów" zapraszamy w poniedziałek (22.08) o godz. 19.05.

kul

Czytaj także

Techno na Up To Date Festival. Jubileuszowy set Dtekk'a

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2019 07:40
Tuż przed 10. odsłoną Up To Date Festival ekipa z Białegostoku w składzie: Dtekk, DJ Czarek oraz Pan Zygmunt wspomina początki imprezy i na muzycznych przykładach pokazuje, jak brzmienie techno definiowało charakter festiwalu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Up To Date Festival 2021. Electro, punk i ogień

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2021 12:00
- W numerze "Te tereny" Belmondo, czyli jeden z naszych ludzi na Czwartej Scenie Czwórki, mówi o miejscu, z którego pochodzi. Ja pochodzę z Białegostoku i na Up To Date jestem już jedenasty raz, czyli opuściłem tylko jedną odsłonę - opowiada dziennikarz Czwórki Kamil Jasieński. 
rozwiń zwiń