Up To Date 2022 - instrukcja obsługi festiwalu

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2022 12:00
Tym razem białostocka ekipa w składzie Czaro, Zbycho and Diteko przybliżyła muzykę artystów tegorocznej edycji Up To Date Festival i opowiedziała, na których scenach będzie można ich usłyszeć.
Ekipa Up To Date Festival w Czwórce
Ekipa Up To Date Festival w CzwórceFoto: Kamil Jasieński

- Przypomninamy też o Balonowym Salonie Ambientu, czyli naszej akcji charytatywnej w przestworzach Podlasia. Lot odbędzie się o świcie, nad rzeką Narwią lub Puszczą Knyszyńską - a wszystko to w szczytnym celu, by wesprzeć działalność fundacji Dajemy Dzieciom Siłę - tłumaczą autorzy audycji. 

Tegoroczna odsłona Up To Date rozpocznie się 2 września i potrwa dwa dni. Pełen line-up UTD 2022 na chwilę obecną zawiera 47 nazwisk. Wśród nich: Dave Clark, Anna Borsuk b2b Daisy Cutter, Cyan85, Cyrk live, DJ Hype, Resina pres. Speechless, Thomas Köner, Vera Logdanidi b2b Laura BCR b2b Błażej Malinowski i Verlake.  - Zagra także Holy Other, czyli słynny manchesterski producent eterycznej muzyki bassowej, którego można uznać za kanon współczesnej elektroniki. Dlatego z niecierpliwością czekamy na jego nowy live, który zaprezentuje w Białystoku - dodaje DJ Dtekk. 

SPRAWDŹ TAKŻE: Daisy Cutter, Dave Clarke czy DJ Overdose. Znamy kolejnych artystów Up To Date Festival 2022 >>>

Od 13 lat festiwal przyciąga do Białegostoku fanów elektroniki i hip-hopu. Jak mówią stali bywalcy imprezy, na Up To Date jeździ się nie dla gwiazd tylko dla dobrej muzyki. Czwórka od lat jest patronem medialnym wydarzenia, ostatnio także je współorganizuje i ma własną scenę. - Jeśli chodzi o brzmienia, to Up To Date w wielu punktach zazębia się z tym, co gramy na naszej antenie - wyjaśniał dziennikarz Czwórki Kamil Jasieński. Czwarta Scena Czwórki stanie w Białymstoku już po raz szósty. W ubiegłym roku wystąpili na niej m.in. Zdechły Osa, Belmondo, Młody Dzban i RAU. - Vibe jest nie do pobicia. Świetny line-up i aftery w klubie do białego rana - opowiadali wówczas słuchacze tego wydarzenia.  Na festiwalu tradycyjnie już pojawi się Czwarta Scena Czwórki, na której zagrają m.in. Miły ATZ, Klawo i 1988 jako "Ruleta Show".

Posłuchaj
54:06 2022_07_25 19_04_24_PR4_Wieczor_Rezydentow.mp3 Up To Date 2022 - instrukcja obsługi, czyli subiektywny tanking CZaD-u (Wieczór Rezydentów/Czwórka)

Up To Date 2021 Up To Date 2021

***

"Wieczór Rezydentów" - w poniedziałek (25.07) - poprowowadził CZaD.

kul 

Czytaj także

Techno na Up To Date Festival. Jubileuszowy set Dtekk'a

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2019 07:40
Tuż przed 10. odsłoną Up To Date Festival ekipa z Białegostoku w składzie: Dtekk, DJ Czarek oraz Pan Zygmunt wspomina początki imprezy i na muzycznych przykładach pokazuje, jak brzmienie techno definiowało charakter festiwalu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Up To Date Festival 2021. Electro, punk i ogień

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2021 12:00
- W numerze "Te tereny" Belmondo, czyli jeden z naszych ludzi na Czwartej Scenie Czwórki, mówi o miejscu, z którego pochodzi. Ja pochodzę z Białegostoku i na Up To Date jestem już jedenasty raz, czyli opuściłem tylko jedną odsłonę - opowiada dziennikarz Czwórki Kamil Jasieński. 
rozwiń zwiń