Będzie CZad i najlepsza muzyka w niskiej cenie

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2022 10:00
Najbliższą odsłonę audycji spędzimy z Cezarią, Zyberią and Diterią. Na "Wieczór Rezydentów" zaprasza CZaD, czyli ekipa Up Tu Date Festival.
Ekipa Up To Date Festival w Czwórce
Ekipa Up To Date Festival w CzwórceFoto: Kamil Jasieński

Chłopaki porozmawiają o numerach, które wyszukali, znaleźli czy wykopali z zakurzonych sklepowych szuflad. Najważniejszym kryterium doboru nagrań będzie przede wszystkim niska cena owych dźwiękowych zdobyczy. Cóż może być wspanialszego, niż najlepsza muzyka w niskiej cenie… Miłego "diggowania" i odsłuchu.

***

13. odsłona festiwalu Up To Date odbyła się na początku września. Usłyszeliśmy 53 koncerty, liveacty, djsety, część z nich na Czwartej Scenie Czwórki, która od pięciu lat jest stałym punktem imprezy. W Białymstoku było przyjacielsko, pięknie i był vibe. Gdy festiwal dobiegał końca Jędrzej Dondziło, dyrektor artystyczny imprezy przyznał, że bardzo chciałby, żeby to dalej trwało i już myślał o kolejnej odsłonie imprezy. - Zawsze mam listę artystów, których bym chciał zaprosić. W przypadku Up To Date ten proponowany lineup kształtuje się po drodze, bo to są nazwiska, które wschodzą w danym momencie. My tych artystów wyłapujemy w biegu niemalże. Myślę, że będziemy się jeszcze bardziej profilować, uderzać w na wskroś nowoczesne rzeczy, świeże, ale kilku klasyków sobie pewnie nie odpuścimy - zdradził.

***

"Wieczór Rezydentów" - w poniedziałek (28.11) o 19.05 - poprowadzi CZaD.

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna
Czytaj także

Eurodanek. "To jest jego czas i jego era"

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2022 19:00
Współpracuje z Błażejem Królem, współtworzy wytwórnię Polonia Disco, jeden z jego utworów trafił do muzeum, a w lipcu wydał debiutancki album. Kim jest Mateusz Danek?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Catz 'n Dogz o płycie "Punkt": album z uniwersalnym przekazem

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2022 11:50
Wojtek Tarańczuk i Greg Demiańczuk jako Catz 'n Dogz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich duetów elektronicznych na świecie. Właśnie ukazała się ich nowa płyta "Punkt", którą promują na trasie koncertowej pod patronatem Czwórki.  
rozwiń zwiń