Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 20:40
Wyciek informacji. Gracze naprawdę lubią takie sytuacje, zwłaszcza jeśli dotyczą one lubianej przez nich produkcji.
Plants vs. Zombie
"Plants vs. Zombie"Foto: Casimiro PT / Shutterstock.com

Czytaj także
tekken 7 1200.jpg
Tekken 7. Do walki staniesz z Leroy Smithem i Zafiną

I faktycznie, czasem jeden z pracowników powie o kilka słów za dużo, a informacja rozejdzie się w błyskawicznym tempie. Często jednak zdarza się tak, że jest to celowy zabieg twórców, aby wywołać szum wokół swojej produkcji. Jak jest tym razem? Nie wiadomo, ale w sieci niespodziewanie pojawił się trailer do gry "Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville".

To, że otrzymamy kontynuację Plants vs Zombies było pewne. Marka na przestrzeni lat wyewoluowała i wciąż ogrywana jest przez oddanych fanów na całym świecie. W sieci pojawił się trailer, który utwierdza nas w przekonaniu, że gra rzeczywiście powstaje. Biorąc pod uwagę stan techniczny filmu, nie możemy zakładać, że jest to finalna wersja. Co ciekawe, spekulowano, że gra domyślnie nazywać się będzie Picnic, ale ta teoria już została obalona. Sam trailer sugeruje nam, że będziemy mieli do czynienia ze strzelanką osadzoną w we wspomnianym uniwersum, a całość powinna zostać okraszona miłą dla oka grafiką.


Czytaj także
shutterstock dota2 gaming 1200.jpg
"Dota 2". Rekordowa pula nagród

Całkiem niedawno, Electronic Arts wysłało zaproszenia na zamknięte testy projektu na konsolach. Nie należy jednak zakładać, że gra trafi wyłącznie na konsole bieżącej generacji. Przypominamy, że z racji na rozwój marki, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville nie będzie jedyną nową grą z tego uniwersum. W 2020 roku, na urządzenia mobilne ma bowiem trafić gra strategiczna "Plants vs. Zombies 3".

Łukasz 'JeffreJ" Chmiel/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kryzys gracza. Jak przełamać złą passę?

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 12:05
Chyba każdy z nas zna znaczenie tego słowa oraz uczucie zagubienia i bezradności, jakie mu towarzyszy. Czy kryzys oznacza nasz koniec w świecie gamingu? - To nieodłączny element naszego życia. To zależy od nas: czy poradzimy sobie z nim i znajdziemy dla niego ujście, czy kryzys nas zniszczy - mówi gamerka Patrycja Kosior.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gry, w które gramy od lat

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2019 13:54
Chyba każdy gracz ma swoją ulubioną grę, niektórzy chętnie sięgają po nowości, inni od lat wierni są "swojemu" tytułowi. 
rozwiń zwiń