Ultraliga Mistrzostwa Polski. Co nas czeka w tym sezonie?

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2020 12:40
Ultraliga Mistrzostwa Polski rozkręca się coraz bardziej. Niesamowite emocje, zaskakująco dobre debiuty rezerwowych i wyniki, o których możemy mówić w kategorii sensacji.
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Gorodenkoff/Shutterstock.com

28 stycznia wystartował nowy sezon Ultraligi Mistrzostwa Polski. To czwarta edycja rodzimych rozgrywek, które wchodzą w skład 14 lig regionalnych oficjalnie współpracujących z Riot Games, właścicielem gry "League of Legends".  

Gościem będzie dobrze Wam znany Michał "Avahir" Kudliński​, prezenter oraz komentator Ultraligi, który przedstawi analizy, predykcje oraz ciekawostki, jakich nie usłyszycie nigdzie indziej.

***

Na audycję "Strefa gamingu" zapraszamy w niedzielę (16.02), po godz. 12.05. Program poprowadzić Łukasz "Jeffrej" Chmiel

kul


Zobacz więcej na temat: Czwórka hobby e-sport

Czytaj także

Mateusz "Hax" Ogonowski: e-sport to przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2018 13:00
- Bycie komentatorem e-sportowym daje szansę na godne życie - przyznaje Mateusz "Hax" Ogonowski. - W Polsce caster z niskiej półki zarabia średnio 3 tysiące złotych. Ci najlepsi, najbardziej rozpoznawalni mogą liczyć nawet na 10 tysięcy złotych... za dzień pracy.   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gry retro - na czym polega ich fenomen?

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 12:04
Dziś nie urzekają już grafiką, ale ciągle mają fantastyczny "gameplay". W czasach wysokobudżetowych produkcji od wielkich firm, na rynku wciąż pojawia się mnóstwo doskonałych gier retro od niezależnych deweloperów. 
rozwiń zwiń