"Assassin's Creed" na Epic Games Store

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2020 11:00
Epic Games Store nie zwalnia tempa i oddaje w ręce graczy kolejne darmowe gry. Gigant zaskakiwał nas już niejednokrotnie. Rewelacyjne Kingdom Come już dawno zagościło na dyskach zainteresowanych graczy. Tym razem postanowiono zadbać o fanów Ubisoftu a dokładniej o miłośników serii gier Assassin’s Creed.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Pe3k/Shutterstock.com

gaming bójka shutterstock 1200.jpg
Brutalność w grach. Uczą nas zabijania?

Wydane w 2015 roku Assassin’s Creed: Syndicate zostanie udostępnione całkowicie za darmo na platformie Epic Games Store. To dziewiąta odsłona popularnej serii, która została rozpoczęta przez Ubisoft w 2007 roku. Akcja gry została osadzona w Londynie w czasach wiktoriańskich. Będziemy mieli do czynienia zarówno z rewolucją przemysłową, jak i poszukiwaniem lepszej przyszłości przez miejscową ludność. Do naszej dyspozycji jest dwójka bohaterów, których poczynania będziemy mogli śledzić. Syndicate uznane zostało przez graczy za jedną z lepszych odsłon serii. Jeśli wcześniej nie mieliście możliwości zapoznać się z tą produkcji, teraz nadarza się ku temu idealna okazja.


To jednak nie koniec niespodzianek twórców Fornite’a. Do puli darmowych gier dołącza także Faeria. Jest to gra karciana, która została uzupełniona o elementy strategii turowej. Wydana na PC, Androida oraz iOSa pozwala na rywalizację wśród graczy niezależnie od platformy, na której grają, a założone konto jest wspólne dla wszystkich wersji gry. Akcja dzieje się w krainie fantasy, która zamieszkana jest nie tylko przez ludzi, ale także inne rasy. Karty, które otrzymujemy, reprezentują bohaterów, są na nich również zaklęcia, które możemy wykorzystywać podczas batalii. Mechanika sprawia, że gracze sami kształtują pole bitwy bazujące na heksagonalnych polach. Jest to niezwykle oryginalny system, który dostarcza nam wiele godzin gimnastyki umysłu. Średnia 81 proc., jaka widnieje na serwisie Metacritic, powinna być rekomendacją samą w sobie.

ZOBACZ WIĘCEJ Audycja "Strefa gamingu" >>>

Wspomniane produkcje będą dostępne do pobrania od 20 do 27 lutego.

Ofensywa ze strony Epic Games trwa w najlepsze. Dacie się skusić?

Łukasz "Jeffrej" Chmiel

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak