"Dziewczyny grają". Zaprasza Kasia Golomska

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2022 13:40
W każdy czwartek, w audycji "Dziewczyny grają", polskie artystki prezentują swoje ulubione numery. Do Kasi Lins, Tęskno Joanny Longić i WRONY dołącza Kasia Golomska z Atlvnty.
Kasia Golomska
Kasia GolomskaFoto: Zija & Pióro

Na co dzień występują na scenie - w roli głównej, na pierwszym planie, w świetle reflektorów. My słuchamy ich piosenek, a czego słuchają one? W każdy czwartek w Czwórce, po godz. 19.00 w audycji "Dziewczyny grają" polskie artystki prezentują autorską selekcję muzyczną - ulubione piosenki, najświeższe odkrycia, inspiracje i twórczość swoich idolek i idoli. Teraz do grona "rezydentek", czyli do Kasi Lins i Tęskno Joanny Longić, dołączają Kasia Golomska i WRONA.


ATLVNTA - Kasia Golomska i Kamil Durski ATLVNTA - Kasia Golomska i Kamil Durski

Kasia Golomska to wokalistka, kompozytorka i DJ-ka. Współtworzyła zespół Lilly Hates Roses, z którym zagrała setki koncertów w Polsce i za granicą (m.in. SXSW w Teksasie, Victorious Festival w Portsmouth, Blue Balls Festival w Lucernie, Open’er Festival w Gdyni). Muzyka LHR została dostrzeżona przez stację radiową KEXP z Seattle. W 2021 roku wydała pierwszą płytę z projektem Atlvnta. Występowała również z takimi artystami jak AGIM, Holak czy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia. WRONA, czyli Weronika Jasiówka, jest wokalistką, multiinstrumentalistką i producentką, a także laureatką 5. odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno!", dzięki któremu ukazał się jej debiutancki album "Sen o smaku lukrecji".

Wrona na planie teledysku do "Double Tap" Wrona na planie teledysku do "Double Tap"

Jakie plany mają dziewczyny? - Chcę, by moja audycja była przytulna i sensualna, bo w takim klimacie czuję się naturalnie i właśnie do takich rejonów muzycznych zaproszę słuchaczy. Będzie dużo o kobietach, bo to nieskończenie ciekawy temat, który mnie niesamowicie inspiruje. Spodziewajcie się muzyki zmysłowej, ciepłej i przyjemnej - zapowiada Kasia Golomska. - W audycji "Dziewczyny grają" możecie się spodziewać dobrego, rockowego grania, ale i współczesnej elektroniki. Od milenialsowych, nostalgicznych playlist po najnowsze premiery - dodaje WRONA.

Posłuchaj także:

***

Na spotkanie z Kasią Golomską zapraszamy do Czwórki w czwartek (03.03) po godz. 19.00. 

kul


Czytaj także

Novika: gdyby nie muzyka, to byłabym w serialu "After Life"

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2022 22:00
- Gdybym nie śpiewała, to na pewno bym o muzyce pisała. Albo zajmowałabym się językiem angielskim. Gdzieś w małym, brytyjskim miasteczku, jak z serialu "After Life" - mówi Novika. Od debiutu artystki mija właśnie 20 lat.
rozwiń zwiń