X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Nieprzeciętni 2019". Szukamy wyjątkowych ludzi

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2019 09:17
Wystartował plebiscyt "Nieprzeciętni 2019". Szukamy wyjątkowych ludzi, którzy robią nieprzeciętne rzeczy. - Nie muszą to być laureaci olimpiad, konkursów. Nie muszą być pierwszymi na mecie. Szukamy ludzi, których nie zadowala zwykłe życie, którzy robią wyjątkowe rzeczy - mówi Hanna Dołęgowska, dyrektor redaktor naczelna Czwórki.
Audio
  • O plebiscycie "Nieprzeciętni 2019" mówi szefowa Czwórki Hana Dołęgowska (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Hanna Dołęgowska, dyrektor redaktor naczelna Czwórki
Hanna Dołęgowska, dyrektor redaktor naczelna CzwórkiFoto: Katarzyna Cyrulska/Czwórka

nieprzecietni_1200.jpg
ZOBACZ TAKŻE Serwis specjalny "Nieprzeciętni 2019" >>>

- Czwórka przywróciła plebiscyt "Nieprzeciętni 2019" dlatego, że brakowało nam czegoś, co pokazałoby nieprzeciętność w tak różnych obliczach. Można wygrywać olimpiady, co oczywiście jest efektem ciężkiej pracy, talentu i samozaparcia, ale w pewnym momencie, gdy człowiek osiąga 18. rok życia, najczęściej przestaje dostawać nagrody - tłumaczyła szefowa Czwórki. - Dlatego szukamy osób, które pracują, bądź studiują, ale nie zadowala ich zwykłe życie, tylko robią coś jeszcze, coś nieprzeciętnego.

W 2016 roku laureatem "Nieprzeciętnych" Czwórki został Mateusz Zaremba, człowiek, który już jako nastolatek budował rakiety. Dwa lata później - Michał Brańka, animator kultury związany z Fundacją Czerwone Noski. Są w różnym wieku, działają na różnych płaszczyznach, ale łączy ich jedno - są "Nieprzeciętni". Kto wygra w tym roku? 

nieprzeciętni 2018 laureat.jpg
Nieprzeciętni 2018. Zobacz wielki finał >>>

Kandydatów, w tym także siebie, można zgłaszać do 28 kwietnia. - Ścieżka jest bardzo prosta, wystarczy wysłać drogą mailową krótki opis osoby, którą chcemy zgłosić, na adres nieprzecietni@polskieradio.pl - tłumaczyła szefowa Czwórki. Już 20 maja jury, w którego składzie zasiadają m.in. Andrzej Bargiel, skialpinista, wokalistka Mela Koteluk, blogerka kulinarna Daria Ładocha, czy ubiegłoroczny laureat Michał Brańka, a także Marta Zalewska - multiinstrumentalistka, zwyciężczyni konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno!" w Czwórce. Głosować będzie można do 9 czerwca na stronie Czwórki.

Więcej o tegorocznej odsłonie plebiscytu "Nieprzeciętni 2019" w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

***

Szczegółowe informacje o plebiscycie "Nieprzeciętni 2019" oraz regulamin znajdują się na stronie nieprzecietni.polskieradio.pl.

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Hanna Dołęgowska (dyrektor redaktor naczelna Czwórki)

Data emisji: 21.03.2019

Godzina emisji: 8.15

kd/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czwórka w metrze. Posłuchaj, zanim pojedziesz!

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2014 16:40
Niczym inżynier Karwowski z "Czterdziestolatka", Czwórka stała się świadkiem historii. Uruchomiliśmy II linię metra!
rozwiń zwiń