Relacja z festiwalu Up To date. Tak było w Białymstoku!

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2019 15:12
Blisko 70 artystów,  tysiące wysłanych pocztówek, performance, spektakl, konferencja i akcje społeczne . Co działo się w czwórkowym namiocie, jak brzmieli artyści z Czwartej Sceny Czwórki? Posłuchajcie relacji Justyny Tylczyńskiej. 
Audio
  • Relacja z Up To Date Festival (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Up To Date Festival 2019
Up To Date Festival 2019Foto: Radek Kamiński/mat. pras.

up to date 2019 241 1200.jpg
Up To Date Festival 2019. tak było pierwszego dnia!

Dziesiąta, jubileuszowa odsłona Up To Date Festival przejdzie do historii - nie tylko pod względem frekwencji, ilości artystów, ale i wydarzeń towarzyszących.  Po raz pierwszy festiwal trwał 4, a nie 2 dni - w dodatku długo po zakończeniu imprez wciąż trwało oficjalne afterparty festiwalowe - w legendarnym białostockim klubie Krąg.


– Siedzę dużo na Czwartej Scenie Czwórki, jest świetnie, atmosfera jest niesamowita - mówiła jedna z uczestniczek festiwalu. - Uwielbiam to miejsce. Cieszę się, że jest takie ogromne zainteresowanie akcją „Wyslij pocztówkę do babci" - mówiła w rozmowie z Czwórką jedna z wolontariuszek, która na UTD pracowała już po raz trzeci. - To znaczy, że ludzie bawiąc się, wciąż pamiętają o swoich bliskich.

ZOBACZ TAKŻE Pierwszy dzień festiwalu - galeria zdjęć >>>

Co jeszcze działo się jeszcze podczas festiwalu, kogo można było posłuchać, kim jest babcia Eugenia i jakie… badania można było wykonać podczas imprezy? O tym w nagraniu relacji Justyny Tylczyńskiej.

***

Tytuł audycji: Czwórka na Up To Date Festival

Prowadzi: Kamil Jasieński

Prowadzi: Mateusz Fusiarz

Data emisji: 7.09.2019

Godzina emisji: 00.00

kd

 

Czytaj także

Muzyczny finał lata - Czwarta Scena Czwórki na Up To Date Festival 2018

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2018 14:52
W Białymstoku, już w ten weekend, w ramach Up To Date Festival, po raz drugi zagra Czwarta Scena Czwórki. Na Rynku Kościuszki odbędzie się też trzecia debata z cyklu "Qvo Vadis Techno?".
rozwiń zwiń