Up To Date Festival 2018. "Po to, by odkrywać muzykę"

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2018 13:39
- Bardzo cieszymy się z obrotu spraw. W tym roku teren festiwalu będzie większy i bogatszy infrastrukturalnie. Będzie co robić, a przede wszystkim - czego posłuchać - mówił Jędrzej Dondziło, szef artystyczny Up To Date Festival.
Audio
  • Jędrzej Dondziło zaprasza na Up To Date Festival i opowiada, co czeka uczestników imprezy (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Up To Date Festival 2017
Up To Date Festival 2017Foto: Przemek Ozz Sejwa

FB_Embedd 1200.jpg
Czwarta Scena Czwórki na Up To Date Festival 2018 >>>

Już 8 i 9 września w Białymstoku odbędzie się Up To Date Festival, święto fanów muzyki elektronicznej.  Jak tłumaczył gość Kamila Jasieńskiego, w tym roku jednym z istotnych elementów tego wydarzenia będzie Scena Beats, na której pojawią się zarówno młodzi raperzy, jak i legendy światowej elektroniki. - Widzę, jak przeróżnych brzmień będzie można tam posłuchać, ale też, jak zróżnicowane występy będzie można obejrzeć. Bo nie chodzi tylko o muzykę, ale o całe spectrum wrażeń. Będzie mnóstwo występów kompleksowych - audiowizualnych, działających na wszystkie zmysły - mówił gość Czwórki.

Zapraszamy do wysłuchania PODCAST#1 - Pozdro Techno! >>>

Kogo usłyszymy i zobaczymy na Scenie Beats podczas tegorocznego Up To Date i co jeszcze czeka na gości Festiwalu? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. A kto, zdaniem gościa Czwórki może okazać się "czarnym koniem" tegorocznej imprezy?

PODCAST#2 - BEATS >>>

Publiczność zaufała nam na tyle, że przy coraz bardziej niszowych line upach, pojawia się coraz więcej ludzi. To pokazuje, że filozofia prezentowania rzeczy niemainstreamowych się sprawdza. Up To Date jest po to, by odkrywać nowe brzmienia Jędrzej Dondziło

W ramach Up To Date Festival po raz drugi zagra Czwarta Scena Czwórki. Dodatkowo w sobotę o godzinie 18 na Rynku Kościuszki odbędzie się trzecia debata z cyklu "Quo Vadis Techno?"

PODCAST#3 - Centralny Salon Ambientu >>>

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Jędrzej Dondziło (współorganizator i dyrektor artystyczny festiwalu Up To Date w Białymstoku)

Data emisji: 4.09.2018

Godzina emisji: 8.08

CZWÓRKA NA UP TO DATE FESTIVAL - dowiedz się więcej >>>

kd/ac

Czytaj także

Massive Attack w twoim DNA. Jak nagrywa się "nieśmiertelne" płyty?

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 11:10
W tym roku mija 20 lat od premiery legendarnego albumu "Mezzanine". Z tej okazji członkowie Massive Attack postanowili zapisać swoje kompozycje w DNA.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Progresywnie na Up To Date Festival. RAU i "ostra dzicz" na Czwartej Scenie Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2018 15:48
- Zagram seta, którego nie będzie można usłyszeć nigdzie indziej, ostrą dzicz. Na razie wciąż biję się sam z sobą, jaką opcją polecieć, ale chcę, żeby było progresywnie - zapowiadał Tomasz Rałowski w rozmowie z Kamilem Jasieńskim.
rozwiń zwiń