X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Project 1709

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 08:47
Canon rozwija funkcjonalność testowej wersji platformy Project 1709 - nowe narzędzia do zarządzania zasobami i integracji z serwisami społecznościowymi .
Project 1709

Firma Canon zaktualizowała platformę Project 1709 prezentując wersję 1.1, która daje użytkownikom możliwość pełnej integracji z serwisem Flickr oraz nowe funkcje w zakresie zarządzania zasobami i porządkowania zdjęć.

  • Platforma w wersji 1.1  pozwala teraz publikować zdjęcia i komentarze bezpośrednio w serwisie Flickr, ale przy wykorzystaniu interfejsu Project 1709. Co więcej, użytkownicy mogą również pobierać zdjęcia wcześniej zapisane na platformie Flickr i tym samym cieszyć się fotografiami za pośrednictwem jeszcze większej liczby serwisów społecznościowych.
  • Z myślą o zapewnieniu większej elastyczności w zarządzaniu i porządkowaniu obrazów, dodano wiele zaawansowanych funkcji i narzędzi. Platforma Project 1709 pozwala teraz na edycję nazwy pliku, obracanie i usuwanie obrazów, tworzenie albumów oraz oferuje ulepszoną funkcję wyszukiwania, dzięki której użytkownik może filtrować obrazy wg tagów („wszystkie” lub „tylko wybrane”).   

Nowe funkcje zostały dodane do platformy Project 1709 w odpowiedzi na sugestie użytkowników, pasjonatów fotografii, którzy dołączyli do programu testowego uruchomionego podczas targów Photokina we wrześniu 2012 roku.  Firma Canon cały czas rozwija serwis przed planowanym na 2013 rok oficjalnym startem platformy.

 


autor: Cezary Tchorek-Helm