X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Canon: 4 wielofunkcyjne kompakty PIXMA

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2012 00:00
Modele PIXMA MP230, MG2250, MG3250 i MG4250 to urządzenia, które w standardzie oferują My Image Garden - platformę integrującą całość oprogramowania dla drukarek Canon PIXMA za pośrednictwem jednego interfejsu. Intuicyjne oprogramowanie zawiera nową gamę zaawansowanych, przyjaznych użytkownikom opcji, jak np. Automatic Suggestion, Automatic Layout czy tryb wykrywania twarzy.
Canon Pixma
Canon Pixma

 

Dodatkowo, wszystkie urządzenia są w pełni kompatybilne z nową aplikacją na Facebooka - Print Your Days, która pozwala w łatwy i szybki sposób ulepszać i drukować zdjęcia bezpośrednio ze strony profilu, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Aplikacja oferuje narzędzia, które pozwalają zmienić układ zdjęć i stworzyć unikalne kolaże (do 5 zdjęć na stronie). Print Your Days daje także możliwość edycji zdjęć i wykorzystania gotowych szablonów utrzymanych w bogatej stylistyce.

 


  • PIXMA MP230 drukuje dokumenty w rozdzielczości 4800 dpi używając atramentów FINE z prędkością 7 obrazów na minutę w druku monochromatycznym i 4,8 obrazów na minutę w przypadku druku kolorowego. Dodatkowo, użytkownicy, którzy dużo drukują mają możliwość skorzystania z tuszów w rozmiarze XL.

 


  • Nowa PIXMA MG2250 drukuje z prędkością ISO ESAT 8,4 obrazów na minutę w druku monochromatycznym i odpowiednio 4,8 obrazów na minutę w przypadku druku w kolorze. Zdjęcia w formacie 10x15 bez obramowania mogą być drukowane w około 44 sekundy. Podczas kopiowania czy drukowania, użytkownicy mogą także wybrać opcję wydruku dwóch lub nawet czterech stron na arkuszu, redukując w ten sposób całkowitą liczbę wydrukowanych stron oraz koszty atramentu, co może mieć znaczenie zwłaszcza podczas produkowania wielostronicowych dokumentów.  PIXMA MG2250 jest zgodna z atramentami FINE oraz ich odpowiednikami w rozmiarze XL. Urządzenie drukuje w rozdzielczości do 4800dpi i oferuje system ChromaLife100, który zapewnia wysoką jakość i trwałość wydrukowanych fotografii.

 


  • PIXMA MG3250 posiada wszystkie funkcjonalności modelu MG2250, a jednocześnie oferuje zwiększoną prędkość drukowania, która wynosi do 9,2 obrazów na minutę przy druku monochromatycznym i 5 obrazów na minutę dla dokumentów w kolorze. MG3250 posiada również wbudowane Wi-Fi i oferuje bezpłatne aplikacje na smartfony i tablety do drukowania zdjęć i skanowania, aby zwiększyć elastyczność wykonywania tych zadań w środowisku domowym. Użytkownikom, którzy wykazują dużą dbałość o środowisko naturalne, MG3250 oferuje również opcję Auto Duplex (dwustronne drukowanie), która pozwala zredukować wydatki na papier nawet o połowę.

 


  • PIXMA MG4250 jest bogato wyposażonym, kompaktowym urządzeniem wielofunkcyjnym, posiadającym kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 6,2 cm, aby ułatwić drukowanie bez użycia komputera. Model ten oferuje także szeroką gamę opcji łączności. Posiada m.in. wbudowane Wi-Fi oraz PIXMA Cloud Link, dając bezpośredni dostęp do albumów online, takich jak Picasa oraz Web Template Print i Google Cloud Print.Czytaj także

Nowa seria Canon imageRUNNER ADVANCE

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2012 23:00
Zapowiedziane przez wytwórcę nowe urządzenia to popularna platforma nowej generacji, która składa się z 32 nowoczesnych urządzeń wielofunkcyjnych. Modele z tej serii przeznaczone są do użytku w różnych środowiskach, od małych biur do dużych korporacyjnych działów reprograficznych.   
rozwiń zwiń