Nowe Technologie

Nowe HP LaserJet dla małych firm

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2012 00:00
Firma HP zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży dwóch nowych drukarek LaserJet, które zostały zaprojektowane z myślą o małych i średnich firmach.
Nowe HP LaserJet dla małych firm
Foto: Glow Images/East News

 

Oba modele umożliwiają drukowanie kolorowych dokumentów profesjonalnej jakości. Ich dodatkowym atutem są wbudowane funkcje zarządzania dokumentami, które usprawniają procesy biznesowe.

 

Dwie nowe serie drukarek HP LaserJet

 


  • HP LaserJet Pro 200 color M251 to doskonała propozycja dla małych i średnich firm, które szukają biurkowego urządzenia do szybkiego drukowania kolorowych dokumentów dla klientów lub do użytku wewnętrznego. Intuicyjne funkcje, takie jak ekran dotykowy i druk z pamięci USB, zapewniają łatwy dostęp do zadań druku. Jednocześnie umożliwiają zarządzanie dokumentami z poziomu urządzenia drukującego. Drukarka ułatwia też konfigurowanie połączenia bezprzewodowego dzięki funkcji HP Auto Wireless.  HP LaserJet Pro 200 color M251n kosztuje 1149 PLN, a HP LaserJet Pro 200 color M251nw – 1399 PLN

 


  • HP LaserJet Pro 200 color MFP M276 ułatwia zarządzanie dokumentami dzięki funkcjom drukowania, skanowania, kopiowania oraz faksowania za pomocą ekranu dotykowego albo portu USB. Poprzez skanowanie i zapisywanie dokumentów w lokalnej sieci lub poczcie e-mail, użytkownicy zyskują szybki dostęp do materiałów, które są bezpiecznie przechowywane w chmurze. Model HP LaserJet Pro 200 color MFP M276n kosztuje 1699 PLN, a HP LaserJet Pro 200 color MFP M276nw - 1849 PLN.

 

Oba urządzenia zwiększają wydajność pracy dzięki takim funkcjom, jak:

 


  • HP Business Apps, który zapewnia bezpośredni dostęp do treści internetowych na ekranie dotykowym

  • HP ePrint który umożliwia druk mobilny praktycznie z dowolnego miejsca;

  • HP Wireless Direct,) który służy do bezpośredniego druku z urządzeń mobilnych obsługujących Wi-Fi.

Zobacz więcej na temat: drukarki firma

Czytaj także

Lateksowe rewolucje 

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2012 00:00
Nie było dotąd technologii druku, która w tak prosty sposób sprawiałaby, że najbardziej fantazyjne projekty grafików i architektów stają się namacalne, a firmy poligraficzne mogą dostosować się do powszechniejącej formy zamówień - niskonakładowych, realizowanych błyskawicznie i na każdej prawie powierzchni. Od kadłubów jachtów i karoserii samochodów po chińską porcelanę czy perkusję zespołu Iron Maiden.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe drukarki HP z serii Deskjet Ink Advantage

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2012 00:00
Dzięki niskim cenom oryginalnych tuszów HP przeznaczonych do modeli HP Ink Advantage domowi użytkownicy i mikroprzedsiębiorstwa mogą znacząco obniżyć cenę druku. System drukowania HP Ink Advantage zapewnia jednocześnie uzyskiwanie wydruków takich jak teksty, zdjęcia, rysunki czy prezentacje w najwyższej jakości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szybki laser z automatycznym dupleksem

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2012 00:00
Urządzenie MFC-8520DN zostało wyposażone w szybką laserową drukarkę monochromatyczną, kopiarkę, faks i kolorowy skaner. Najważniejsze cechy urządzenia takie jak, wysoka prędkość druku wynosząca do 36 str./min, maksymalne obciążenie miesięczne do 50000 stron i 3 letnia gwarancja, sprawiają, że urządzenie idealnie wpasowuje się w potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw.
rozwiń zwiń