X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowy wyświetlacz reklamowy

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2013 05:42
Panasonic wprowadził na rynek nowy 47-calowy wyświetlacz profesjonalny LCD TH-47LFX6, przeznaczony do prezentacji treści reklamowych oraz informacyjnych np. w galeriach handlowych czy środkach transportu.
Panasonic TH-47LFX6
Panasonic TH-47LFX6

- Na rynku profesjonalnych wyświetlaczy LCD przeznaczonych do pracy w przestrzeni publicznej rośnie zapotrzebowanie na urządzenia, które mogą wydajnie pracować także w trudnych warunkach atmosferycznych. Dotychczas dostępne produkty wymagały instalacji dodatkowego wyposażenia zapewniającego ochronę przed deszczem czy wysokimi temperaturami. W przypadku modelu TH-47LFX6 użytkownicy zyskują kompleksowe rozwiązanie gotowe do zewnętrznego montażu, zabezpieczone przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych - mówi Dawid Laskowski, Sales and Marketing Manager z Panasonic.

Wzmocniona konstrukcja urządzenia, potwierdzona klasą szczelności IP44, pozwala mu na pracę w trudnych warunkach atmosferycznych. Z kolei wysokie parametry obrazu, takie jak jasność sięgająca 1000cd/m2, gwarantują wyraźną prezentację treści nawet przy bardzo silnym nasłonecznieniu.

  • Wzmocniony monitor TH-47LFX6 charakteryzuje się wysoką odpornością na kurz, zalanie oraz wstrząsy. Zapewnia wydajną pracę przy wilgotności sięgającej od 20 proc. do 80 proc. oraz
    w temperaturach od -20°C do +40°C. Jest to możliwe między innymi dzięki zastosowaniu rozwiązań konstrukcyjnych, takich jak wbudowany system chłodzenia powietrzem regulujący temperaturę urządzenia. Zapewnia on ciągłość pracy na przykład podczas długiej ekspozycji na promienie słoneczne, która mogłaby spowodować przegrzanie podzespołów. Dodatkowo w TH-47LFX6 zastosowano hartowane szkło, aluminiową obudowę odporną na korozję oraz specjalne zabezpieczenia przewodów monitora.
  • Obraz wyświetlany przez Panasonic TH-47LFX6 osiąga kontrast na poziomie 1200:1 oraz rozdzielczość 1920x1080. Charakteryzuje się jasnością o wartości 1000cd/m2, gwarantuje dobrą widoczność wyświetlanego materiału, nawet przy bardzo dużym nasłonecznieniu. Dodatkowo dzięki wyposażeniu w panel IPS zapewnia wierne odwzorowanie kolorów oraz wyraźną prezentację bez względu na kąt patrzenia.

W wyświetlaczu zastosowano technologię Digital Link, która umożliwia transmisję sygnału audio oraz wideo w jakości Full HD na odległość do 100 metrów za pomocą jednego przewodu CAT5e lub Ethernet. Dzięki temu możliwa jest łatwa, elastyczna instalacja i obsługa urządzenia. Technologia pozwala również na zdalny monitoring pracy monitora, m.in. temperatury, blokad filtra czy wentylatora, co umożliwia szybkie usunięcie ewentualnych awarii.

  • Monitor TH-47LFX6będzie dostępny na polskim rynku u Autoryzowanych Partnerów Panasonic od sierpnia 2013 roku, w sugerowanej cenie 34 800 zł netto.

 autor: Cezary Tchorek-Helm