Nowe Technologie

Tablety z Windows 8

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2012 00:00
Acer zaprezentował tablety z najnowszym systemem operacyjnym Windows 8. Ze względu na trzy tryby pracy ekranu dotykowego, tablet ICONIA W510 zapewnia nową jakość obsługiwania palcami. ICONIA W700 jest natomiast najwydajniejszym tabletem z systemem Windows 8 i współpracuje z podstawką zwiększającą funkcjonalność. Oba tablety zostały zaprojektowane tak, aby ustanowiły nowe standardy ergonomii oraz wygody użytkowania.
Tablet Acer ICONIA W700
Tablet Acer ICONIA W700

 

Najbardziej wyjątkową cechą tabletu W510 jest ekran dotykowy z trzema trybami pracy, dostosowanymi do obsługiwania palcami, pisania oraz oglądania. Tablet może być używany w sposób tradycyjny, a także w trybie zwiększonej produktywności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu pisania oraz wydłużenia czasu pracy na baterii, nawet do 18 godzin, do tabletu można podłączyć stację dokującą z klawiaturą. Po obróceniu o 295 stopni, tablet może być używany w trybie prezentacji, doskonałym do oglądania filmów, przeglądania stron WWW oraz wyświetlania prezentacji PowerPoint.

 


  • Ponadto, W510 jest wyposażony w technologię Always On, Always Connect oraz 10,1-calowy ekran dotykowy o poszerzonym kącie widzenia i wyświetlający żywsze i bardziej naturalne kolory. Jest to tablet do codziennych zastosowań, który może być używany jak tradycyjny notebook. Został zaprojektowany z myślą o współczesnych odkrywcach, którzy chcą korzystać zarówno z klawiatury, jak i ekranu dotykowego.

  • Tablet Acer W700 jest oferowany wraz wielofunkcyjną podstawką, która umożliwia ustawanie ekranu pod różnymi kątami. Gdy ekran jest ustawiony poziomo, może być odchylany o maks. 70 stopni w celu komfortowego oglądania obrazu lub o 20 stopni w celu wygodnego korzystania z funkcji dotykowych. Ponadto, ekran można ustawić pionowo, co pozwala na łatwiejsze przeglądanie stron WWW oraz czytanie dokumentów. W700 jest też wyposażony w trzy porty USB 3.0.

  • Z myślą o multimedialnej rozrywce, w tablecie W700 zastosowano 11,6-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości Full HD oraz system dźwiękowy Dolby® Home Theater®. Taka konfiguracja sprawia, że jest to tablet o wydajności optymalnej dla współczesnych odkrywców, zarówno w domu, jak i w biurze.

 

 Czytaj także

2010: rok upowszechniania technologii

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2010 13:00
Rok 2010 to ten, w którym twoja babcia nauczyła się korzystać z Facebooka, a ty sam zakupiłeś pierwszy telefon z ekranem dotykowym. Poznaj 7 najważniejszych wydarzeń technologicznych!
rozwiń zwiń