Nowe Technologie

Bezprzewodowe skanowanie

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2013 09:50
Fujitsu wprowadza nowe funkcje w skanerze Fujitsu ScanSnap iX500. Usprawniona opcja łączności Wi-Fi skanera pozwala mu łączyć się bezprzewodowo nie tylko z urządzeniami mobilnymi, pracującymi na systemach Android i Apple iOS, lecz także z komputerami PC i Mac.
Fujitsu ScanSnap iX500
Fujitsu ScanSnap iX500
  • Dzięki nowej funkcji, ScanSnap iX500 staje się jeszcze łatwiejszy w obsłudze i bardziej przyjazny dla użytkownika. Ulepszenie, zwiększające możliwości skanera, dostępne jest w bezpłatnej aktualizacji oprogramowania.
  • Dzięki nowej funkcjonalności, która zwiększa możliwości łączności przez Wi-Fi, użytkownicy mogą przesyłać zeskanowane dokumenty nie tylko do tabletów i smartfonów z systemami Android i iOS, ale także do swoich komputerów PC i Mac. Wszystko przy pomocy jednego kliknięcia. Aby zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa, połączenie Wi-Fi ograniczone jest tylko do jednego, zarejestrowanego wcześniej, komputera.

Pozostałe funkcjonalności ScanSnap iX500 to m.in. możliwość korzystania z wielu aplikacji i usług w chmurze, a także wyższa wydajność pracy dzięki automatycznej optymalizacji obrazu. Wymienione ulepszenia to kolejny przykład działań Fujitsu, wiodącego producenta skanerów w regionie EMEA, których celem jest rozwijanie przyjaznych dla użytkownika, nowatorskich funkcji w dostępnych na rynku urządzeniach skanujących.autor: Cezary Tchorek-Helm

Zobacz więcej na temat: fujitsu skaner wi-fi
Czytaj także

ScanSnap iX500: szybkie, łatwe skanowanie

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2013 10:46
ScanSnap iX500 to skaner, który znacznie ułatwi digitalizację dokumentów w biurze. Urządzenie pozwala łatwo i szybko zamienić każdy dokument w plik PDF.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Scan-to-Go-Green czyli jak oszczędzać

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2013 05:56
Aktualne badania pokazują, że przeciętny pracownik biurowy zużywa 10 000 kartek papieru rocznie. Aż 45 procent z nich trafia do kosza w przeciągu 24 godzin od wydrukowania. Mimo postępującej cyfryzacji, papier nadal pozostaje istotnym nośnikiem informacji w firmach, a wydatki na niego są istotną pozycją w zestawieniu firmowych kosztów. Jak zredukować wydatki na kolejne ryzy papieru, chroniąc jednocześnie środowisko?
rozwiń zwiń