Nowe Technologie

Nowe narzędzie do migracji w Windows 8

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2013 11:10
Paragon Software Poland poinformowała o wydaniu nowej wersji aplikacji Drive Copy 12 Professional. Oprogramowanie zawiera wszystkie najnowsze technologie klonowania i migracji, umożliwiające wykonanie dowolnego rodzaju migracji systemu na nowoczesne dyski twarde lub do środowisk wirtualnych.
Drive Copy 12 Professional
Drive Copy 12 Professional

 

Funkcjonalność P2V Adjust sprawia, że migracja jest wyjątkowo elastycznym zadaniem i dostępnym dla dowolnych operacji wirtualizacji. Oprogramowanie można również używać do klonowania zawartości dysku na jego nowszy lub większy odpowiednik.

Zastąpienie starego dysku nowym jest dość skomplikowanym procesem, który wymaga ponownej instalacji systemu operacyjnego oraz ponownej konfiguracji, co nie jest bezpieczne dla danych użytkownika. Drive Copy 12 Professional sprawia, że przeniesienie systemu operacyjnego na nowy dysk twardy jest łatwym i bezpiecznym zadaniem.

Nowe i kluczowe funkcje

  • Nowość! Obsługa Windows 8

Wykonywanie dowolnych operacji pod systemem operacyjnym Windows XP / Vista / 7 / 8.

  • Nowość! Migracje V2V / V2P

Migracje systemu wirtualnego z jednego środowiska wirtualnego do innego lub migracja systemu wirtualnego do środowiska fizycznego.

  • Nowość! Tryb tylko do odczytu dla dysków wirtualnych

Montowanie dysku wirtualnego w trybie „tylko do odczytu”, aby upewnić się, że żadne dane nie zostaną naruszone na dysku wirtualnym podczas wykonywania operacji np. kopiowania.

  • Nowość! Wznawianie operacji na woluminach wirtualnych

Aplikacja pozwala teraz na wznowienie dowolnej operacji na woluminach wirtualnych w razie przerwania połączenia lub innej niespodziewanej sytuacji.

  • Kopiowanie P2V / Dostosowanie systemu operacyjnego P2V

Migracja systemu fizycznego do środowiska wirtualnego w trybie online oraz uruchamianie systemu operacyjnego po nieudanej migracji lub wirtualizacji wykonanej za pomocą narzędzi innego producenta.

  • Pełen zakres operacji kopiowania

Kopiowanie całego dysku twardego lub pojedynczych partycji oraz zmiana rozmiaru partycji podczas kopiowania.

  • Migracja systemu operacyjnego na dysk SSD

Przeniesienie dowolnego systemu operacyjnego (począwszy od systemu Windows XP) ze standardowego dysku twardego na dysk SSD.

  • Wykluczanie danych podczas kopiowania dysku twardego

Podczas kopiowania partycji lub całego dysku twardego na nowe urządzenie można teraz łatwo wykluczyć dane, które chcesz pominąć podczas operacji kopiowania.

  • Migracja systemu operacyjnego na nieznany sprzęt

Migracja systemu i uruchomienie go w nowym środowisku sprzętowym.

Cena i dostępność

Aplikacja Drive Copy 12 Professional PL dostępna jest jako polskojęzyczna, jednostanowiskowa licencja elektroniczna  (ESD) i kosztuje 109,00zł (brutto). Można ją nabyć w sklepie internetowym Paragon – Software Poland znajdującym się pod adresem: http://www.paragon-software.pl/store.autor: Informacja prasowa

Zobacz więcej na temat: windows 8

Czytaj także

MS Office 2013 wyznacza nowy kierunek

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2013 08:00
Premiera pakietu biurowego Microsoft Office 2013 to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w branży technologicznej tego roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co nowego od AVG?

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2013 21:05
Co nowego ma do zaoferowania znana firma zajmująca się oprogramowaniem antywirusowym? Dlaczego ich nowy produkt jest tak ceniony przez graczy? Jak się sprawdza w małych i średnich przedsiębiorstwach?
rozwiń zwiń