X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Płać za rachunki smartfonem

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2013 19:42
Szybko, wygodnie, bezpiecznie i praktycznie z każdego miejsca. Tak opłacisz rachunki dzięki nowym rozwiązaniom MasterCard Mobile.
Płać za rachunki smartfonem
Foto: Glow Images/East News

 

MasterCard wprowadził dwie nowe aplikacje na telefony komórkowe, które pozwalają na bardzo łatwe opłacenie rachunków – prosto ze smartfona. Pierwsza z nich - Sprytny Bill – to aplikacja wprowadzana na polski rynek wspólnie z uPaid, przy współpracy firm eCard oraz BillBird. Umożliwia błyskawiczne zeskanowanie kodu kreskowego z rachunku aparatem fotograficznym telefonu, a następnie opłacenie go bezpośrednio przez telefon, przy pomocy kilku kliknięć. Cała operacja jest bardzo prosta i zajmuje kilka sekund (film pokazujący działanie aplikacji obejrzeć można >>>TUTAJ). Aplikacja dostępna jest dla wszystkich – wystarczy pobrać ją z App Store, Google Play lub na stronie www.SprytnyBill.pl, zarejestrować się i już można płacić za rachunki skanując smartfonem kody kreskowe. Dodatkowo - każdy, kto do 15 lutego zapłaci za pomocą Sprytnego Billa, otrzyma zwrot 5% (do 10zł) za każdy z pierwszych pięciu opłaconych w ten sposób rachunków.

Inne rozwiązanie na smartfony – aplikacja Mobilne Płatności, opracowana została wspólnie z firmą inPost. Aplikacja umożliwia otrzymywanie faktur i informacji o płatnościach bezpośrednio na telefon komórkowy, przypomni też o zbliżającym się terminie płatności za pomocą powiadomień push wysyłanych na smartfona. Dodatkowo przy użyciu tej aplikacji klient może dokonać rejestracji w usłudze, w tym rejestrację karty płatniczej w MasterCard Mobile. Aplikacja udostępniona została na urządzenia z systemami operacyjnymi iOS oraz Android (do tej pory można było korzystać z Mobilnych Płatności płacąc za pomocą sms’a lub e-maila). Obecnie aplikacja umożliwia otrzymywanie faktur i informacji o płatnościach od kilkunastu firm w tym dla całej grupy ORANGE, jednak w najbliższym czasie lista wystawców zostanie znacząco powiększona. W ramach promocji trwającej do 17 lutego, każdy kto przystąpi do usługi e-Faktura Multioperatorska i opłaci rachunki za pomocą aplikacji mobilnej, otrzyma zwrot 5% ich kwoty (do 10zł) za każdą z trzech pierwszych dokonanych płatności.autor: eRKa